Organizator Intalniri Logan Club Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu ma refeream la treaba aia cu Exporomul, de aia am si uitat oricum nu mai conteaza am trecut peste.

    Ma refeream la treaba cu intalnirile din cursul saptamanii care nu prea se mai tin.

    Atat !
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Nu ca nu prea se tin...nu se mai tin deloc. De nu stiu cate ori am fost singur cu Cata la Kiss.

      Din aceasta cauza eu, cred ca si el, am renuntat sa mai postam. De nu stiu cate ori am fost la Kiss la 9 si am plecat ca un trist, singur, acasa.

      Pur si simplu nu mai vine lumea...nu este vina nimanui.

      Comment


      • Parerea mea e ca multi au renuntat la a se mai implica/a fi prezenti la intalniri in momentul in care s-a incercat deschiderea organizatiei, impunerea unor taxe lunare etc .
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Folosite la ce? nu tot la evenimente LCB ?
          A fost bine cand sa organizat petrecerea de sfarsit de an(parca 2009-2010) cu banii aia ?
          A fost bine ca la fiecare show sau etapa de indemanare sau cumparat sucuri/ape etc ?

          Skandal stie mai multe despre treaba asta, am pus cateva exemple care le stiu si am participat la ele.
          Oricum nu mai conteaza, fapta este consumata zic eu, greu de redreasat.
          Au ramas prieteniile si intalnirile(cei drept, mai rar)

          Uitati`va si prin tara, este aceasi situatia.

          Comment


          • Bre, eu am presupus doar cand anume a inceput lumea sa faca regres. Nu am zis ca a fost rau sau bine;)

            Oricum, eu zic ca 1000 de vorbe nu conteaza: Threadul se numeste: Organizator Intalniri Logan Club Bucuresti so...sa nu fim offtopic
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • in fine, nu mai conteaza.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google