Logan MCV Facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    @xx81arg: Doua print-screen-uri de pe site-ul Dacia, unul de la dotari si unul din configurator si faptul ca eu am vazut pe un MCV Ph2 Laureate reglaj lombar sunt de ajuns ca sa te convinga?
    Attached Files
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #32
      Ce nu va place pana la urma la MCV facelift?
      Eu am vazut-o si am condus-o si va spun ca e foarte ok...Sunteti voi putin rautaciosi.
      In afara se comanda MCV in draci...Mai ales in Germania si in tarile nordice.

      Comment


      • #33
        Mea culpa, dar dupa cum ti-am spus si in PM am vazut o nota retea in care dacia anunta suprimarea acestei optiuni, cat despre interiorul ambiance si preference MCV la fel am vazut de la un amic niste fisiere pdf in care tapiteria si volanul erau la fel. Chiar nu am nici o intentie de a dezinforma.

        Unde ai vazut masina? Daca poti sa imi spui, pt ca din cate stiu comenzi, deci si livrari nu se iau inca.

        Comment


        • #34
          Tweety nu a spus nimeni ca nu me place! Din contra, parerea mea e ca e mult mai OK decat berlina, si asta o afirm cu toare ca eu am prestige, nu MCV!!!

          Comment


          • #35
            Excellent post. I want to thank you for this informative read, I really appreciate sharing this great post. Keep up your work. Thanks for this very useful
            real exams latest dump questions real exams latest dump questions

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google