Un Mic Ajutor Daca Se Poate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un Mic Ajutor Daca Se Poate

    Salutare tuturor,am avut un mic accident cu masina,este vorba de un mcv diesel din 2010,modelul cu facelift.
    Intrebarea mea este se poate monta un alt model de bara fata pe aceasta masina.
    Masina fiind pe firma si nu mai aveam casco,necesita reparatie din partea mea pe banii mei iar bara cu facelift are un pret destul de mare.
    Va multumesc anticipat.

  • #2
    Cauta pe forum, ca sigur vei gasi fie din dezmembrari, fie noi si la preturi civilizate.
    The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

    Comment


    • #3
      teoretic ar trebui sa mearga montata si alta bara fata........
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • #4


        Multumesc pentru raspuns,as vrea sa stiu 100% daca merge sa nu cumpar o bara degeaba,multumesc inca o data.

        Comment


        • #5
          merge si bara de ph 1, insa ca sa se "pupe" trebuiesc schimbate si farurile cu unele de ph1,
          sigpic

          Comment


          • #6
            Asa mare sa fie diferenta de pret intre o bara de ph1 si una de ph2? Eu nu cred ca se potriveste. Priveste pozele! La primul model vine cu acel V care se "imbina" cu farurile. Farurile la modelul nou au alta forma, plus ca la ph2 nu mai este acel V, zona unde este sigla avand doar fagurele, sau cum ii spune! )
            Attached Files

            Comment


            • #7
              Eu zic ca e diferenta destul de mare 485 lei bara ph2 ,205 lei bara ph1,la faruri e clar ca nu se potriveste,voi inlocui si farurile cu unele ph1.

              Comment


              • #8
                NU SE POTRIVESTE bara de PH1 pe PH2 .....

                bara fata = 100-150 lei
                faruri = 100-150 lei

                asta insemana 200-300 ron... cu banii astia iei bara fata ph2 din targ.... cred....
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google