Se Va Scoate Loganul MCV Din Fabricație ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se Va Scoate Loganul MCV Din Fabricație ?

    Vor scoate cei de la Dacia loganul MCV din fabricație, după ce va începe comercializarea noi dacii Lodgy. Ce credeți?
    Last edited by danijel; 19 January 2012, 16:43.

  • #2
    nu pentru ca inca se va cumpara brutal si sunt destinate spre oameni diferiti desi ei zic ca amandoua sunt masini de familie. - si familiile sunt diferite la randul lor.
    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

    Comment


    • #3
      eu zic ca o sa scoata loganu mcv din fabricatie si o sa bage lodgy asta ....cum si loganu o sa iasa din fabricatie si o sa apara logan 2
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • #4
        ar fi o mare greseala sa scoata mcv din fabricatie acum ca apare lodgy... la fel cum ar fi o mare greseala sa scoata actualul logan din fabricatie, loganul 2 nu are cum sa arate mai bine ca actualul
        Logan laureat 1.2

        Comment


        • #5
          Din cate am auzit de la un inginer care lucreaza la proiectare la Dacia cica ar fi super tare noul Logan 2 . Iar in privinta MCv-ului chiar mi-ar parea rau sa-l scoata din fabricatie , din punctul meu de vedere e mult mai frumos decat Lodgy .
          Last edited by MihaitzaMCV; 20 January 2012, 09:19.

          Comment


          • #6
            Stie cineva ce motorizări va avea noul Lodgy?
            Pe de altă parte nu cred să scoată MCV pentru că totuși sunt categorii diferite. Parcă am citit undeva că se preconizează un update în anii următori un MCV 2.

            Comment


            • #7
              Din cate s-a anuntat, Lodgy se va fabrica exclusiv in Maroc ! MCV-ul se fabrica la noi. Asa ca, de ce s-ar scoate din productie ?!? Un update, poate ... dar nu cred ca va inceta productia.
              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

              Comment


              • #8
                Initial am vrut Duster dar nu ma ajuta spatiul de incarcare (aveam nevoie de 1 metru si 70 cm cu scaunele spate rabatate) asa ca am ales MCV mentionez ca neaparat trebuia sa fie cu 5 locuri nu cu doua. Nu cred ca la Lodgy se va pastra aceeasi luncime a spatiului de incarcare (cu toate ca pare mai lunga ca MCV-ul).

                Comment


                • #9
                  Cand apare break-ul la noul Logan?
                  Parca mi-ar place mai mult un break decat un sedan, si e si mai practic, in sensul ca poti incarca in el obiecte voluminoase, si nu mai trebuie sa te intinzi dupa bagaje, inspre fundul portbagajului.

                  Comment


                  • #10
                    Fostul Logan MCV este actualul Dokker, iar fostul Logan Van este actualul Dokker Van

                    Comment


                    • #11
                      In cateva luni o sa apara si noul Logan mcv,l-am vazut de doua ori pe centura orasului Targoviste in coloana cu cateva Sandero toate cu numere de proba.Noul mcv avea spatele acoperit .

                      Comment


                      • #12
                        Si eu am vorbit cu un prieten care e pilot de incercari la Titu si mi-a zis ca au inceput testele de drum la noul MCV .. prin urmare inca nu o sa-l scoata

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google