Evenimente Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi pare rau ca s-a intamplat asa razvan, e bine ca ne-am intalnit totusi si multumesc tuturor care au reusit sa vina si ne vedem in curand cel mai probabil joia urmatoare pentru "decernarea premiilor". Mosul de la Logan Club Brasov o sa vina o data cu mine joia urmatoare, e putin mai intarziat dar a decis sa ia un Logan si sa lase sania si pe Rudolph la grajduri. Pana la urmatoarea intalnire va doresc un Craciun Fericit! .

    Comment


    • Originally posted by razvan_boss View Post
      stiu cand ati plecat...mumus era primu..eu atunci urcam///mai aveam 2 viraje pana la parcare..dar na.....ala se numea frig?)
      eu unu' nu-mi mai simteam picioarele... si emil saracu a plecat degerat...
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • lipsa alcool,de aia era degerat

        sigpic

        Comment


        • Ramane sa ne vedem si marti 27 la ora 6 dupa cum s-a propus la intalnirea de joi sa terminam sedinta foto? O sa venim cu fotografi de rezerva nu doar baterii ))))))

          Comment


          • mari/18/belvedere, lista pe topicul intalnirilor.
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • faza tare ar fi sa ramana si fotografii de rezerva fara baterie))

              Comment


              • aia de aia sunt fotografi... ca sa nu ramana fara.
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • hai ma baieti ca voi incarca ambii acumulatori marti dimineata...
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • glumeam si noi. sau cel putin eu .
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • si eu glumesc logic...ca se mai intampla:P

                      Comment


                      • asa ma cunoaste-ti voi pe mine? chiar credeti ca pun botu...


                        da oricum am fost penibil...recunosc
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • a fost ff simpatic

                          Comment


                          • daca vrea cineva sa participe sa-l contacteze pe sebi8ta

                            sigpic

                            Comment


                            • la ce sa-l mai contactati..e bine venita toata lumea!!!! sper sa veniti si voi cat mai multi..salutari!!!
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • ma refeream la cei care vor cazare

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google