NFS Porsche Unleashed 2000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu il am aici.
    Attached Files
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • cred ca o iau razna.....
      sunt si eu fan al acestui joc,as vrea sa-l joc din nou cap-coada insa nu reusesc sa-l fac sa mearga
      am descarcat zeci de versiuni de pe net cu patch-uri si fara si tot mi se blocheaza pe normandia...cred ca acum stiu traseul cu ochii inchisi
      am incercat si sa incep cu coasta de azur, totul e ok, insa cand ajung la cursa cu normandia iar mi se blocheaza....
      ceva sugestii?
      as fi dispus chiar sa cumpar jocul......stie cineva un magazin online care il are in stoc?

      Comment


      • Intra pe linkul asta, eu de aici luasem jocul, downloadezi torrentul si apoi il iei repejor cu Utorrent ala. Mie-mi merge pe Normadia, de fapt imi mergea, l-am dezinstalat ca reinstalasem Windowsul.

        edit: am impresia ca dupa ce il downloadezi, il dezarhivezi in C sau D si apoi il poti juca direct, cred ca e direct instalat, doar sa pui folderul unde vrei.
        Attached Files
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • ms mult
          azi il descarc si vad.....

          belea....
          numai nu vrea si gata.......
          am incercat in toate felurile....si instalat si direct dezarhivat
          acelasi crash pe harta cu normandia
          nu mi se arata sa-l joc din nou
          Last edited by mariusnicolae; 5 June 2010, 23:05. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Cum ne putem juca NFS 5 porsche in retea?
            inainte era hamachi....
            voi cum jucati?
            Merci frumos

            Comment


            • baieti ajutatima si pe mine..... am un 911 rs coupe sunt la golden era ce pot sa ii fac masinii sa nu ii mai fuga spatele asa tare. am marit si downforceul pe spate dar degeaba
              DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
              sigpic

              Comment


              • ......ai schimbat "cauciucurili"?
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • am schimbat la ea tot ce se putea inclusiv cauciucurili
                  DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                  sigpic

                  Comment


                  • Jocul asta l-am jucat in tineretze,am cam uitat setarile.Dar,tin minte ca era un Porsche din anii '60 cu care nu ma "intelegeam" deloc,parca era o sanie.Sa fie vorba de acelasi model?
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • nu stu dar patesc asta numai cu 911 si alea foarte vechi. am avut si un 914 si mergea super ok. nu fugea spatele nici macar pe franare.la asta mie frica sa franez chiar si in linie dreapta de curbe nu mai zic
                      DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                      sigpic

                      Comment


                      • Asa este masina,nu cred ca ai ce face.Dupa anii 60 vor fi mai stabile...
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • Salut sunt nou pe forum, am vzt topicul asta despre nfs porsche.Eu am windows xp Sp3. l-am mai downloadat de cateva ori si nu a mers si m-am uitat peste o gramada de pagini sa il fac sa mearga.Am incercat sa downloadez un patch de pe acest site de pe prima pagina dar numai merge.Ce ma puteti sfatui sa fac?

                          Sau sa imi dea add la spiku.luckyone scuza-ti de dublu post.
                          Last edited by Spiku; 12 April 2013, 15:08. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google