Se Incarca Foarte Greu Forumul

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se Incarca Foarte Greu Forumul

    De cateva zile am o problema cu forumul, se incarca foarte greu.

    Se deschide, se incarca partial si ramane asa vreo 20 secunde.

    Dupa ce se incarca si dau click pe un thread, aceiasi problema, se incarca partial si ramane asa...ma streseaza.

    Folosesc Google Chrome si Win 7 HE 64 bit

    Multumesc.

    P.S. mai jos este un Print Scr cu "incarcarea partiala" a paginii
    Attached Files

  • #2
    Conexiunea la internet verifica !

    Comment


    • #3
      Si eu patesc tot cam asa ceva de cateva zile...
      Merge ok, dar cand dau pe POSTURI NOI apare clepsidra si se tot incarca. Daca mai apas o data se incarca rapid...
      Google Chrome si Windows xp 64 bit.
      P.S Tot partial si la mine dupa ce dau '' POSTURI NOI'' si acolo ramane...
      MY CLA

      Comment


      • #4
        Si eu am aceeasi problema.

        Comment


        • #5
          aceeasi problema o am si eu
          sigpic

          Comment


          • #6
            A scos XP serveru' din priza ca sa mai bage o lada frigorifica. Dupa Paste isi va reveni.

            Happy holydays!
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • #7
              N-am nici o problema in a accesa forumul.
              Mozilla cu Adblock in coada....
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #8
                Idem...merge ok pe mozilla!

                Comment


                • #9
                  Folositi mozilla, chrome sucks si opera e pe duca. Se pare ca IE vine tare din spate. Pana atunci Firefox + ABP rulz

                  Sent from my Neura WIFI using Forum Runner

                  Comment


                  • #10
                    Asa face si la mine, confirm.

                    @Razvy, ai niste dovezi palpabile in legatura cu ce zici sau te-ai gasit sa dai afirmatii din propria experienta?
                    pana acum 2 zile a mers perfect pe chrome, deodata face figuri, si nu cred ca le scapa alora de la google bug-uri in rularea templateului astuia de forum super raspandit.
                    E clar c-o bagat baietii niste reclame de alea care incurca afisarea paginii, da ce conteaza..banii sa vina.
                    Last edited by me_catalin; 4 May 2013, 20:24.
                    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                    Comment


                    • #11
                      Asa face si la mine. Mentionez ca eu folosesc mozila si tot asa greu se incarca.

                      Comment


                      • #12
                        Asa si la mine de doua zile se incarca destul de greu,pana acuma doua zile nu am avut problema asta.

                        Comment


                        • #13
                          Cataline, reclamele sunt aceleasi de vreo saptamana. In plus, chrome face figuri pe o caruta de alte steuri, la fel ca opera.
                          Crede-ma ca nu scot din burta afirmatiile
                          Si orice browser folositi, mai dati din cand in cand un clear cache & cookies.

                          Sent from my Neura WIFI using Forum Runner

                          Comment


                          • #14
                            Serverul e ok,dar,singurul motiv pentru care se incarca greu e reclama din prima pagina de unde apare Sponsored links, si din cauza ei dureaza pana se incarca prima pagina.Din pacate si daca dai pe posturi noi incarca tot reclama respectiva.Recomandat e sa folositi ceva add blockere.O sa verific daca mai face probleme o scot reclama pentru ca serverul lor e singurul care da cu virgula.
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google