Vulcanizare Buna In Bucuresti

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vulcanizare Buna In Bucuresti

    Colegii, recomandati-mi si mie va rog o vulcanizare BUNA in Bucuresti, de preferat prin Berceni, Vitan sau Titan cu oameni (cat de cat) competenti si aparate calibrate corect. La nevoie, din orice zona a Bucurestiului, nu-i problema.
    M-am saturat ca de exemplu, din 3 vulcanizari, la 1 sau 2 sa dea kix cu echilibratu', in conditiile in care jantele si cauciucurile sunt ok.
    Am incercat inclusiv la de-astea mari gen Auto Soft (Fundeni sau Dudesti) si la garaje...rezultatu' depinzand de noroc. Cer prea mult? kk-ma-s pe ea de echilibrare!
    Multumiri anticipate!

  • #2
    este o vulcanizare non-stop langa benzinaria petrom din dreptul spitalului marie curie (fost budimex), si inca una pe viilor chiar pe colt cu strada fabrica de chibrituri
    Can't touch this !

    Comment


    • #3
      la sama ai fost?

      Problema mare - dincolo de scule - e ca unde e mare aglomeratie, te prelucreaza "pe banda rulanta" si nu mai sunt atenti la detalii, iar la vulcanizarile mai mici de multe ori sunt niste pustani care habar nu au ce fac acolo (multi s-au trezit cu presiune 3 bari in roti... de echilibrare ce sa mai vorbim)

      Comment


      • #4
        La Sama am dat pe o indreptare janta de tabla (Logan) cu echilibrare, demontare/montare, 130 de lei, adica mai puneam 20 de lei si luam una noua. Ca sa fie treaba-treaba, imi batea de la 140 in sus. Masina avand o luna de la fabricatie, deci era clar de unde batea.

        PS: Se continua aici
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google