Ce Poate Fi ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da.
    Iti vede imediat daca unghiu de fuga daca e dus cum ar fi probabil in cazul tau.

    Eu cand am strambat telescopu nu am vazut la ochi ca se duse dracu unghiu de fuga, era cu 1,5 mm cracanat (mult) am scapt doar cu un telescop nou.
    Dar am stiut ce am facut (luat in viteza cap de bordura).

    Comment


    • #17
      Gropi, au fost destule... La ce drumuri avem, acu ramane de vazut ce va fi; maine la prima ora merg sa vad care e treaba cu geometria rotilor, apoi sper sa vad rezultatul .Multumesc mult de sfaturi , seara buna sa ai !

      Comment


      • #18
        ...avem un rezultat sau n-ai apucat sa mergi in service?

        Comment


        • #19
          Am fost sa Fac unghiul de fuga .... Dar s-a stricat jucăria alora si nu am mai apucat sa fac nimic, pana in prezent

          Comment


          • #20
            Dacă nu e de la amortizor, atunci s-ar putea să fie clar din geomtrie, deşi pare cam mult ridicată.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #21
              Așa si este... Eu inclin sa cred ca ar putea fi de la amortizoare ( acum s-a ridicat si in cealaltă parte) ; atât am reușit sa îmi dau seama ...o fi grav, nu o fi nu știu ...

              Mecanicul a apucat doar sa se uite dacă curg sau nu amortizoarele, dar ar putea fi avariate cred si fără sa curga din ele, zic eu
              Last edited by kypry; 3 July 2013, 18:50. Reason: Automerged Doublepost

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google