Razvanamza's Gallery

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razvanamza's Gallery

    Voi expune aici cateva poze facute de-a lungul timpului. Sfaturile si sugestiile sunt binevenite! Asemenea si criticile, daca vor fi constructive. Enjoy!
    Attached Files
    Last edited by razvanamza; 2 July 2013, 17:32.


  • #2
    Prima e faina dar subexpusa, eu o vad cam asa cu exceptia norilor (daca nu te superi ca ti-am editat oleaca poza).
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Frumoase pozele de la Siriu - am ajuns acolo de Rusalii si am facut si cateva poze. Sper sa mai ajung sa vand zona Gura Teghii (desi nu e drumul asfaltat - insa peisajul e foarte frumos)

      Comment


      • #4
        Daca vii in zona, poti ajunge relativ usor si la Cascada Casoca (e pe lista si la mine), Lacul Vulturilor. Daca te abati putin din drum, merita si Colti de Chihlimbar. Tot in drum, te poti opri cu un morcov si la Crescatoria de Cai Cislau, iar cu un 20-30 de lei calaresti pursange englez.

        Daca ajungi in weekend, poi sa dai un telefon (sau pm daca ti-e mai comod) si poate mergem impreuna, macar pana la Paclele Mici, si te scot eu apoi la DN10 prin Berca.

        Pentru detalii, foloseste cu incredre "turismbuzau.ro". Explica destul de bine, si ai si o harta a locurilor de vizitat. Pentru chestii aproape necunoscute, trebuie in schimb sa dai de un localnic

        Comment


        • #5
          Am fost la Casoca. Prima poza de la baraj. a doua spre drumul Gura Teghii
          Attached Files
          Last edited by ion_R5; 10 July 2013, 23:46.

          Comment


          • #6
            hehe-aproape aceeasi poza.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google