huse scaune

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    aceste huse le poti achizitiona chiar de la delear auto sau chiar de pe net,scrie pe ambalaj pentru cea ce vrei tu.
    Ma joc in fiecare zi jocuri cu masini

    Comment


    • #62
      Salut,
      Stie cineva de unde fac rost de niste carlige ca sa fixez husele? Au fost spalate si s-au pierdut alea vechi.
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • #63
        incearca cu coliere de plastic(soricei)

        Comment


        • #64
          Nu e o idee rea, doar ca vor trebui taiati la demontare si nu vezi mare lucru pe sub scaun. In lipsa de altceva, asa o sa incerc, multumesc.
          Daca totusi se gasesc pe undeva carligele alea in forma de S ar fi super.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • #65
            Dupa mai bine de 4 ani de utilizare, husele masinii mele au cam obosit.
            Tot cautand am gasit ceva interesant aici; modelul cu negru-bej, se lipeste de minune la Prestige.
            As fi recunoscator daca cineva din Bucuresti, sau de oriunde, are huse cumparate de aici, eventual ceva detalii.
            Autotex srl comercializeaza huse auto confectionate gen tapiterie din materiale originale germane pt tapiterii auto.  Calitate germana pre...
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • #66
              Ce logan ai ? Ph1 sau Ph2 ?
              Din poze se pare ca ph2 , la 600ron mai bine cumpar 3 seturi de tapiterie si le schimb in veselie....

              Comment


              • #67
                Intre timp am sunat si am vorbit cu o doamna, sefa parea sa fie.
                Preturile sunt int-adevar mari dar, spun ca folosesc un material foarte bun, rezistent, nu se decoloreaza, etc, din Germania; in fine, mai caut, nu sunt presat de timp.
                Da, PH2 am.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • #68
                  E cineva aici pe site care vinde huse?
                  "light up the darkness" Bob Marley

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by IancuMIC View Post
                    Dupa mai bine de 4 ani de utilizare, husele masinii mele au cam obosit.
                    Tot cautand am gasit ceva interesant aici; modelul cu negru-bej, se lipeste de minune la Prestige.
                    As fi recunoscator daca cineva din Bucuresti, sau de oriunde, are huse cumparate de aici, eventual ceva detalii.
                    http://autotex-huseauto.blogspot.ro/...uto-logan.html
                    La banii astia cred ca husele sunt cu tot cu scaun !

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by IancuMIC View Post
                      Intre timp am sunat si am vorbit cu o doamna, sefa parea sa fie.
                      Preturile sunt int-adevar mari dar, spun ca folosesc un material foarte bun, rezistent, nu se decoloreaza, etc, din Germania; in fine, mai caut, nu sunt presat de timp.
                      Da, PH2 am.
                      Cum sa dai 600 de lei pe niste carpe? In conditiile in care o tapiserie (originala) costa 140 de lei.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • #71
                        Nu dau; n-am castigat eu potul la 6 din 49.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • #72
                          da ce tot atatea huse? La "pielea goala" nu se poate? Vorba unui coleg vis a vis de huse: De ce sa grijesc eu pentru altul? (urmatorul proprietar) . Adevarul e ca sunt in mijlocul actiunii de inlocuire a tapiteriei si e ceva de munca...nu se compara cu alea 10-15 minute de inlocuit huse . Fiecare in functie de cat de curat se urca in masina. PS: un minus pentru huse iarna ptr cine are incalzire in scaune....lungeste timpul de reactie cu 2-3 minute.
                          Pain brings out the truth in us all...
                          ...how much truth can you stand?

                          Comment


                          • #73
                            La cei 600 de ron , mai pun 400 si imi fac tot interiorul din piele ecologica (sunt niste baieti in slatina ) . Si fac si bordul si fetele de usi , etc...
                            PS: Era un tip care facea huse , la 250ron , avea si aici si pe clubul dacia topic....

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google