Pozele Nu Se Incarca Deloc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Fane View Post
    Nu era vorba de tine, trimite repede un buchet de flori la Razvy sa te ierte
    Gata se face si se trimite buchetul la pachet cu scuzele, trebuia sa fiu atent la ora exacta

    Originally posted by Cristi_Xp View Post
    ce brauzar folosit fratilor,ca la mine le incarca instant...
    Un brauzar smecher oricum, m-am obisnuit si deschid pozele cu un click dreapta.

    Comment


    • #32
      E clar e de vina Chrome, daca si cu amaratul de stick de la RDS mi le deschide cu mozilla ))
      sigpic

      Comment


      • #33
        Cele mentionate de ivan de la THREAD se deschid unele, altele nu. De exemplu la postul 13 le deschide iar la 14 nu.
        MY CLA

        Comment


        • #34
          Pai si cu ce ar fi de vina chrome ca deschide pozele noi si alea vechi NU?
          Daca chrome ar fi de vina 100%, ar trebui ca absolut toate pozele sa nu sa se incarce, indiferent de vechimea lor.
          Acum zic si eu si poate cineva mai priceput ne lamureste de ce chrome deschide poze noi si vechi NU!

          Comment


          • #35
            e ceva plugin incompatibil cu javascriptul ala de deschide pozele...Eu am folosit 2 locatii , ambele calcualtoare cu windows 7 , merge si pe IE si pe Firefox si pe Chrome si am incercat si de pe IOS si la fel functioneaza.
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #36
              Sunteti nebuni, jur
              Fane, nu-s femeie sa-mi trimita flori, mai degraba butoiul de bere

              In fine... cum spuneam, folositi mozilla.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Cromatic View Post
                Si eu folosesc aceeasi metoda.

                Cristi_XP, nu sta in picioare explicatia ta, pe alte forumuri se deschid poze incarcate acum 10 ani insa aici, ce-i mai vechi de 2 ani rar se mai deschide cate una si dupa cum vezi sunt foarte multi cu problema asta.
                Eu am deschis fara probleme am Opera ,Mozilla si Chrome Google
                sigpic

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google