Ce detectoare de radar aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce parere aveti de whistler srt 30r????
    MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

    Logan din Bicaz (Neamt)

    Comment


    • In momentul asta detectoarele nu mai au cautare,mai ales ca e posibil sa le interzica.Statiile sunt la putere,mai galagioase,dar fac treaba.
      Eu unul nu le agreez,prefer tot un detector...cat s-o mai putea.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • statiile sunt ok doar atunci cand esti in drumul camionagiilor. daca nu ai pe traseu colegi profesionisti slabe sanse sa primesti o informatie din trafic. cei cu turismele prefera sa asculte doar si sa injure cand cer o informatie si nu primesc raspuns instant. (bineinteles exista si exceptii)
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • dati pe youtube un search dupa laser jammer , din ce citisem pe un forum si individul parea ca virgula chiar stie cu ce se mananca laserul spunea ca nu avem in romania lege inpotriva bruierii laserului , poate gresea ce spunea dar merita cercetat ideea e ca daca nu este lege nu vad ce-ar putea sa-ti faca daca ai detine asa o jucarie .
          ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

          Comment


          • Cobra XRS 9940 în dotarea personală. Plin de alarme false (dar așa mai ai companie la drumuri lungi când ești singur). DETECTABIL de DDR (Detector de Detector de Radar), dar încă nu în România, deoarece nu au fost scoase în afara legii.
            The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

            Comment


            • Originally posted by D-FENS View Post
              Stiu,detectoarele Cobra sunt celebre pentru alertele false.Pana la proba contrarie nu avem cum sa stim daca e vrajeala.
              Nu aş zice că e chiar aşa. Dacă te obisnuieşti să le deosebeşti de alarmele corecte, e foarte bun şi un Cobra.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Pai,pe mine m-a salvat de multe ori.Nu m-au deranjat pana acum alarmele false.Il am din 2006 si inca functioneaza.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • Cobra ESD 7000 , agata si dupa curbe fara vizibilitate foarte bine , e de nota zece !
                  Last edited by ROY; 22 September 2013, 23:44.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google