Loc De Parcare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Am fost in dimineata asta la ei si am rezolvat problema.
    Ei nu au un sistem (aplicatie) prin care pot verifica de la birou disponibilitatea unui loc. Isi face fiecare responsabil de zona o centralizare (pe agenta/excel/etc) si o trimit periodic catre directia de taxe si impozite. Problema mea a aparut deoarece s-a uitat trimiterea unei astfel de situatii in 2011, si ca totul sa fie si mai frumos, persoana care a facut greseala asta nu mai e responsabila de zona in care stau eu (deci persoana noua nu mai are "notitele" persoanei anterioare).

    Mai exact, in 2011, doamna respectiva a facut reinoire de contract si i s-a dat un alt loc, dar situatia asta nu a mai fost trimisa la directia de taxe si impozite (in continuare doamna aparea la taxe si impozite cu vechiul loc, dar pe contract avea alt loc). Cand responsabilul de zona mi-a dat mie locul, a sunat la taxe si impozite sa ceara un loc liber si mi-a dat exact locul care il are doamna pe contract.
    Pentru a rezolva problema, mie mi s-a dat locul pe care l-a avut anterior doamna respectiva, urmand sa se faca actualizarea si la taxe si impozite (a scris de fata cu mine nota de modificare care o va trimite catre taxe si impozite)

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google