Capac Motor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ma rog! esti lber sa faci bors cu masina lu` taica`tu! eu iti relatez ce mi-au spus cei de la dacia vizavi de garantie si alte minuni! pt 3 lei sa risti garantia...observa aia ca s-a umblat...si apoi au de ce sa se lege in caz ca se defecteaza ceva!
    atentie la origine 100% ca e plina lumea de 100% contrafacut!
    Keep walking...

    Comment


    • #32
      Dar de filtru de habitaclu ce sa mai zic ???ca l-am cumparat de la ei din reprezentanta si l-am montat eu in fata magazinului ???
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • #33
        tu ai versiunea cheala ?
        Keep walking...

        Comment


        • #34
          Nu vezi in poze tevile de Ac ?
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • #35
            Prometeus,cand ai demontat filtrul vechi aveai sau nu urme de ulei pe marginea aceia portocalie?
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • #36
              Nu aveam nici o urma de ulei , poti sa te uiti si in poze la filtrul vechi , chiar am ramas surprins sa nu gasesc ulei......daca imi aduc bine aminte can am sters carcasa cea mare inauntru parca s-a luat un pic pe servetel...dar extrem de putin...iar pe filtru nu am gasit absolut nici o urma de ulei.

              Banuiesc ca filtrul avea pe el particule de ulei...dar nu in sensul ca se lua pe deget.....daca intelegi ce vreau sa spun
              Last edited by prometheus; 12 October 2013, 18:51. Reason: Automerged Doublepost
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google