Cumpar Dacia 1300 ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Dacia 1300 ...

    ... cand o sa apara, daca o sa apara. Ma tem ca si asta e un mare "fas" Dacia, la fel erau si pozele care circulau pana sa apara Logan sau Duster. Aratau intr-un mare fel de-ti venea sa cumperi doua, nu una, dar pe piata au scos ce stim cu totii. Enjoy !
    Attached Files
    sigpic
    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

  • #2
    Mah,,cand am vazut titlul, am crezut ca vrei sa cumperi vreo rabla pt rabla, ca aveam eu una pe la tara de dat la remat.
    Dar dupa ce l-am deschis si am vazut si pozele cu ce vrei sa cumperi, eu zic sa mai astepti, ca sa ceva nu o sa apara vreodata.

    Comment


    • #3
      Asa linii n-au curaj sa scoata decat cei de la Jaguar si Mercedes.
      Restu,mentin aceleasi "trasaturi". Parerea mea. Futurist model. Imi plac mult farurile si stopurile.
      My Ride ! B - 29 - TmT

      Comment


      • #4
        Superba !
        2014 Dacia 1300 Concepthttps://www.facebook.com/mba.designSong: Crystallize - Lindsey Stirling (Dubstep Violin Original Song)Multumesc tuturor pentru comenta...

        Comment


        • #5
          Aceasta reinterpretare a Daciei 1300 este exceptionala - creatorul ei merita un premiu, iar cei de la Dacia/Renault ar trebui sa realizeze macar un concept car. Nu vorbim doar despre Dacia - la baza este Renault 12 - o masina care si ea la vremea ei a scris istorie.

          Din pacate nu cred ca o sa apara asa ceva in productie - Dacia fiind un brand dedicat "low buget" al lui Renault.

          Rar vezi o masina atat de bine desenata - atat fata cat si spatele sunt fara cusur.

          Comment


          • #6
            + 10
            Intr-adevar a reusit sa pastreze liniile originalului dar combinate modern ,e superb realizata!
            Am inteles ca cel care a realizat-o face o facultate in domeniu si e deja urmarit de cv branduri auto..a fost prezentata si pe site-u 4t , oricum felicitari !!
            Last edited by Allyn_y; 24 December 2013, 23:48.

            Comment


            • #7
              Da frumos concept, dar nu se va realiza niciodata.
              Si daca bat(em) campii, ce motor o sa-i puna? Ala 0.9 tce ...? )

              Comment


              • #8
                2.5i

                Comment


                • #9
                  1.2i..............

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google