Aplicatie CB - Pentru Mobil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aplicatie CB - Pentru Mobil

    Am gasit in Magazin Play (google) o super aplicatie pentru telefoanele mobile cu android: ''CB Radio Chat''. Aplicatia contine foarte multe tari (inclusiv Romania) si 27 canale de comunicate.
    Trebuie doar sa o descarci pe telefon din Magazin Play (google), sa o instalezi si poti comunica liber, gratuit cu oricine doresti. Atentie: trebuie sa ai conexiune net.
    M-am gandit ca poate ne auzim cu totii si putem comunica la gura sobei (ca tot este iarna asta) in ''Romania ch.22'' ... Hai sa vedem !
    In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
    http://searchme71.blogspot.com/

  • #2
    interesanta aplicatia.... am mai gasit un coleg de pe LC....
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • #3
      Interesanta aplicatie , am reusit sa vorbesc cu cineva din cluj si ne auzeam chiar foarte bine! Recomand !
      ..::LOGAN 1.4 MPI AMBIANCE 2004::..
      ..::KIA CEE'D 1.4 16V BEST 2008::..

      Comment


      • #4
        aplicatie instalata....cristi minut
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • #5
          Buna aplicatia. Multumim frumos!!!

          Comment


          • #6
            In seara asta pe Romania ch.22 am fost 6 useri ... speram ca in serile urmatoare sa fim cat mai multi. Zilnic dupa orele 20:00 ... hai sa facem trafic !
            In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
            http://searchme71.blogspot.com/

            Comment


            • #7
              Ce farmec mai are CB daca vorbesti pe telefon si nu auzi tiristii injurand?

              Comment


              • #8
                S-a mai incercat ceva cu aplicatia asta pe forum si a fost rateu

                Comment


                • #9
                  Originally posted by casper20 View Post
                  Ce farmec mai are CB daca vorbesti pe telefon si nu auzi tiristii injurand?
                  Aplicatia ''CB Radio Chat'' este buna pentru a fi folosita cand stai in casa, pentru a conversa cu persoane cunoscute in sistem conferiinta ... NU pentru masina !

                  Originally posted by Razvy View Post
                  S-a mai incercat ceva cu aplicatia asta pe forum si a fost rateu
                  Ehhh... mai incercam odata, n-avem nimic de pierdut.
                  Last edited by search_me71; 30 January 2014, 12:29. Reason: Automerged Doublepost
                  In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
                  http://searchme71.blogspot.com/

                  Comment


                  • #10
                    Aseara au fost foarte putini oameni pe 22. 3 la numar din care nu stiu cati au fost din LC.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • #11
                      Mamaaa ce m.am mai distrat in seara asta ..... le.am zis la toti prietenii sa puna asta pe tel ce tare o mai fosttt )

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google