Cum Sa Repari Mici Indoituri.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astazi am rezolvat indoitura si multumesc lui @CHROMA care mi-a dat nr de tel .
    Au rezolvat-o in 20 min prin metoda PDR si sunt extrem de multumit ,fiind o lucrare perfecta .
    Toata lucrarea m-a costat 100 lei .
    Atelierul este chiar langa Dealer-ul Dacia -Redac Craiova.
    Tot acolo puteti retusa profesional tot ce doriti.
    Last edited by adonis33; 21 February 2014, 21:12.
    "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

    Comment


    • Poate ne pui si o poza cu INAINTE si DUPA, sa vedem si noi ce meseriasi avem in tara.

      Comment


      • Originally posted by jelly View Post
        Ai îndreptat ceva îndoituri la ei?

        Comment


        • Da, sunt de treaba baietii si fac treaba buna.

          Comment


          • Salut, si eu am o gramada de mici indoituri de la toti prostii .. chiar ieri m-a lovit un x6 in parcare la lild... si am parcat la distanta fata de el , adica puteam sa deschid usa larg si tot nu il atingeam si chiar nu inteleg cum mama masii o reusit sa imi stearga toata aripa din spate in partea unde este capacul de la rezervor + ca mi-a lasat si o mica indoitura + vopseaua lui neagra. Acum am vorbit cu un baiat de la un garaj care se ocupa cu polisari profesionale cica dureaza cam 3 zile ma costa 400 de lei iar tot baiatul ala are un prieten la fel de meserias care repara indoiturile astea fara revopsire... o sa merg sa ma intalnesc cu alce baiat sa vada masia si sa imi spuna cat ma costa, iar daca o sa ma hotarasc sa accept lucrarea ... caz in care o sa am banii o sa revin cu poze inainte si dupa.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google