Prezentare Membrii Logan Club Alba - Sa Ne Cunoastem Mai Bine!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    bine ai venit in club Razvan! avem nevoie de membrii si de sustinere, te asteptam la intalniri, la care dupa cum se vede suntem putini. Urmareste forumul si vei afla cand si unde au loc. De obicei duminica ne intalnim si speram sa participi la cat mai multe.

    Comment


    • #32
      Salutari din partea lc Giurgiu

      cf baieti ?

      Comment


      • #33
        Salut!

        Buna, ma numesc Handrea Razvan, am 20 de ani...locuiesc in Sona, aproape de Blaj... Am un Logan Preference 1.4 MPI si sunt tare mandru si multumit de el !!! De acm e oficial, sunt membru cu "acte in regula" ..
        Attached Files

        Comment


        • #34
          Originally posted by jenu View Post
          bine ai venit in club Razvan! avem nevoie de membrii si de sustinere, te asteptam la intalniri, la care dupa cum se vede suntem putini. Urmareste forumul si vei afla cand si unde au loc. De obicei duminica ne intalnim si speram sa participi la cat mai multe.
          Mersi JENU, si eu sper sa ajung la cat mai multe intalniri ... numa sa scap de sesiune sa am timp liber cat mai mult si ne vedem la o bere, fara alcool

          Comment


          • #35
            razvane lipeste stickerul ce ti l-am dat sa vezi ce frumoasa e dupaia
            Ambition

            http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

            Comment


            • #36
              Originally posted by r3duc View Post
              razvane lipeste stickerul ce ti l-am dat sa vezi ce frumoasa e dupaia
              E lipit si e tare frumoasa ... doar ca ti-am spus k eu is mai ciudat asa de felul meu si lam lipit "putin" altfel )

              Comment


              • #37
                asteptam si noii membrii sa aiba activitate pe forumul nostru si nu numai!
                Ambition

                http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                Comment


                • #38
                  doar 12 membri ai LC Alba au postat aici prezentarea lor, sunt convins ca sunt multi mai multi si am dori sa se prezinte sa-i cunoastem si noi,... nu doar sa posteze pe thread-urile pe care le considera interesante! ?

                  Comment


                  • #39
                    Salut ma numesc Costea Cristian am 27 de ani si am logan 2 ambience 25.102013 sunt din campeni ALBA

                    Comment


                    • #40
                      bun venit in club Cristian! cand ai treaba prin Alba da un semn!

                      Comment


                      • #41
                        Ab-30-VLD

                        Salut, ma numesc Iuhos Vlad-Adrian, sunt din Ocna-Mures si am un Loganel de 1.6 din 2011 alaturi de care am trecut deja printr-o serie de peripetii. Numai bine.
                        PS: Imi cer scuze pt aspectul masinii, a avut 2 saptamani de fuga continua.
                        Attached Files

                        Comment


                        • #42
                          Salut! Ma numesc Petruta Claudiu, sunt din Blaj si am un Logan prezentat aici.
                          MY CLA

                          Comment


                          • #43
                            Poate asa reinviem LC Alba .

                            Comment


                            • #44
                              poate ......
                              Ambition

                              http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                              Comment


                              • #45
                                Speranta moare ultima . Chiar ieri am fost prin Alba si am vazut un "LoganClub" visiniu, nu am apucat sa ii vad numarul, am avut in fata un talentat care asculta manele la maxim in BMWul lui obosit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google