La Pescuit , Unde Cand Si Cu Cine ??? Doar pt prahoveni !!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Domn Razvan, vreau la peste. Ai auzit ceva in ultima vreme..in afara de cele mentionate mai sus...as vrea sa plec din seara asta pana maine.

    Comment


    • #77
      nu pot sa iti recomand nimic
      plec si eu maine seara la gradistea (daca nu apare ceva nepravazut). au fost niste amici si au prins bine la bat langa mal. au venit cu ciortanica pana in kilogram aproximativ 27 kg. momeala bonduelle

      Last edited by RAZVAN-005; 7 June 2013, 16:54.
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • #78
        chiar nu stiu unde sa ma duc...daca nu reusesc sa plec in seara asta, maine ma duc direct la paulesti

        Comment


        • #79
          Originally posted by RAZVAN-005 View Post
          nu pot sa iti recomand nimic
          plec si eu maine seara la gradistea (daca nu apare ceva nepravazut). au fost niste amici si au prins bine la bat langa mal. au venit cu ciortanica pana in kilogram aproximativ 27 kg. momeala bonduelle

          http://www.vplay.ro/watch/zvgng9v1/
          cat mai e plata la gradistea ??????ca vreau si eu sa merg luna viitoare
          Logan Forum consiliaza nu si repara!
          [/SIGPIC]

          Comment


          • #80
            60 ziua, 60 noaptea si 60 plantatul cu navomodel...
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • #81
              Ai mai reusit sa ajungi la Boldesti, Razvan?

              Comment


              • #82
                dap. dar a fost modesta captura. peste noapte am dormit iar a doua zi am prins 6.20kg ciortanica la 8oo-9oog si 4.80kg caras.
                momeala mai eficienta porumb uscat cu pop-up la lansete si bonduelle la undite.
                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                Comment


                • #83
                  totusi a fost ceva...eu am prins numai caras cat bricheta si chinezesc d'ala cat batul de chibrit..am avut fel de fel de porumb cu usturoi, cu miere, bonduelle, pufuleti, bile d'alea din polistiren...degeaba.
                  Sincer, nu ma duc sa prind balene..nici nu am scule pentru asa ceva...ma duc pentru distractie..oricum nu iau acasa pestele, dar mai rau te enervezi cand ai parte numai de chinezesc si regine mai mici ca degetul aratator.

                  Comment


                  • #84
                    Detine cineva informatii referitoare la cum misca pe balta Paulesti ? Am vazut ca este aglomeratie, inclusiv noaptea. Multumesc anticipat.
                    Daca tot o calci... calc`o pana la fund

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google