Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu-s nici foarte scumpe , nici cotetze.
    Are o matusa unul identic, tot de 1.3 benzina de 5-6 ani luat sh din germania. Nu a schimbat nimic la el , desigur consumabile la timp si nici nu a avut probleme. Consum mic si fasneata , de oras...
    in plus nu rugineste.

    Ca minusuri trecem motorul diesel de care am auzit doar nasoale si piesele de caroserie foarte scumpe.
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • nu sunt cotetze ?! si un biciclist iti da dauna totala. la banii aia iei o masina.
      de ce ai merge cu asa ceva ?!

      Comment


      • pentru ca femeie ) i s-a pus pata unei prietene pe asa ceva. are in jur de 4000E. eu i-am recomandat sa-i dea avans pentru un fiesta nou
        http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

        Comment


        • poate sa plateasca integral un fiesta sh bun.

          Comment


          • Daca mergem pe principiul asta ndl-ule , ne luam toti masini americane.
            Ce-ti face v8 -ul din parcare?

            Ps: e v8 sau 8valve ? ca le confund....
            Last edited by Costi-bc; 16 April 2014, 23:15.
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • da, asa e... ba nu, sa dai 4000 pe o coaja pe care n-o poti folosi decat prin centru. daca trebuia sa ajungi la pitesti, te dau tirurile de colo-colo de faci vanataie la umar de la stalpul masinii.

              @lancer_kta
              ce ziceam...
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
              Last edited by B997NDL; 16 April 2014, 23:20.

              Comment


              • @ndl daca ar fi sa aleg intre fiesta sh si smart forfour sh ambele in 4000 de 'ieoro' as alege smart clar


                le: am condus fiesta 2004 1.4tdci si smart ff 2006 1,3 benzina. de necomparat.
                le2: acum am vazut linkul tau daca ar fi fost in 4 usi era prea frumos
                Last edited by lancer_kta; 16 April 2014, 23:26.
                http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                Comment


                • n-as tine un smart nici daca l-as gasi in oua kinder.
                  chestie de gusturi.

                  Comment


                  • Pai cu vanatai ajungi cu oricare din clasa lor , ba chiar si cu loganul...

                    Oricum is de acord si eu cu sh-ul . Si daca mai are bani sa-si faca un casco...

                    Si ca sa te lovesc la temelie , smartul e peste c3 , din orice pozitie...
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Si eu zic ca smartul 44 e o masina ok.
                      Idei dintr-astea preconcepute cum ca nu-s masini m-as fi asteptat sa vina din partea celor ce conduc tiruri sau alt tip de monstrii, nu din partea unui posesor de logan.
                      Si mai haiosi: "te plimba tirul de colo colo". In logan stai fix, n-am ce zice.

                      Comment


                      • Inca o oferta de nerefuzat : http://m.tocmai.ro/audi-a4-2007-16714917.html
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Chiar daca sunt dublati km din bord,merita 2000 iepuroi. Poate mai lasa si la pret..

                          Sent from my GT-S7500 using Forum Runner
                          My Ride ! B - 29 - TmT

                          Comment


                          • Parca scrie ca e inmatriculat in UK?
                            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                            Comment


                            • Da, dar volanul e pe stanga.
                              sigpic

                              Comment


                              • Deaia au avut vanzari COLOSALE la ele, deaia sunt pline strazile de ele, pentru ca au fost super bune... Nu mai gasesc linkul, erau scrise cifrele de vanzari, minuscule. Daca erau foarte bune la banii aia, 13-14000 sau cat era unul nou prin 2004, aveau vanzari, nu dupa 2 ani sa il scoata din productie si sa nu mai faca neam asa ceva. Dar ma rog, o fi bune daca asa ziceti. Daca o matusa are Alfa Romeo (sau ma rog orice masini problematice, am dat doar un exemplu) si nu a avut probleme cu ea inseamna ca sunt cele mai bune masini.
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google