Oferta Xenon Pt Membrii : H4 Bixenon = 280lei Montaj Inclus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu am lupe si xenon luate de la serban si montate la el....de 3 ani nu am avut nici o problema cu politia din cauza farurilor.....nici la garantie macar

    asa ca lasati grijile astea ca daca politia vrea sa iti gaseasca ceva iti gasesc si cu masina stock
    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

    Comment


    • recomand si eu cu incredere,am montat la serban xenon de 1 an si functioneaza impecabil.

      Comment


      • Vinzi si lupe?

        Comment


        • Lucrari

          Lucrari noi :

          Montat lupe in far golf5 / jetta
          Montat lupe in far minicooper
          Montat a-2-a lupa in far fabia tuning
          Attached Files

          Comment


          • Originally posted by lungu Dan View Post
            Vinzi si lupe?
            Sigur ca da !

            Kit de lupe G3 fara balasturi(cu becuri...cablaje..balasturi angeleyes) = 360lei
            Kit de lupe complete cu balasturi 35W= 460lei
            55W = 520lei
            Montaj lupe intre 150-250lei, depinde de complexitate.Dureaza intre 5-8ore.

            Toate cele bune !

            0724186590 / 0766900342

            Comment


            • Mergem mai departe !
              Kituri xenon de la 170lei la 280lei.
              Set becuri xenon de la 90lei(H1,H3,H7,H11,etc) la 260lei(D1S).
              Leduri de orice fel cu preturi incepind de la 15lei perechea.

              Atelierul se afla in sector 3 in zona Republica, Bucuresti.
              Va rog sa ma contactati la :0724186590 / 0766900342 sau id mess : serban_pc pt orice informatie.

              Toate cele bune!

              Comment


              • Oferta valabila !

                Comment


                • un pret pentru conversia unor faruri de logan PH2, la lupe cu xenon?
                  Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                  Comment


                  • Originally posted by mariannn View Post
                    un pret pentru conversia unor faruri de logan PH2, la lupe cu xenon?
                    Ai PM !

                    O zi buna !

                    Comment


                    • Oferta de actualitate !

                      Comment


                      • salut serban

                        ce este aceasta piesa din poza? Mi s-a stins un bec pe stanga fata iar dupa ce am umblat la piesa asta s-a aprins si nu a mai facut figuri.

                        P.S
                        Poti sa imi spui cat costa un set de becuri? din cate imi amintesc eu am un kit de lupe G3 cu balasturi 35W(le-am montat acum 3 ani la tine)

                        Multumesc
                        Attached Files
                        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                        Comment


                        • Salut.
                          Ai cumva si controllere pt instalatie xenon cu lupa ?AM momentant lupe G1 si controllerul ce schimba faza scurta-lunga pe farul stang nu prea mai merge( cel din dreapta functioneaza foarte bine).Instalatia este prevazuta cu 2 asemenea controllere.
                          Merci mult.

                          Comment


                          • Pe stoc H7R si D2R !

                            De actualitate !

                            Comment


                            • Se pot livra in toata tara prin Fancurier(24,80lei) sau Posta Romana(8-10lei) , kiturile avand garantia valabila de 12luni chiar si daca le montati dvs singuri !

                              Valabil cu toate cele 3 clase de calitate !

                              Single kit (H1,H3,H7,H11,HB3,HB4) de 35W sunt la :

                              35W
                              130lei - fara garantie(clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                              170lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                              230lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

                              55W
                              280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)

                              Bixenon kit(H4 sau H13) de 35W sunt la :

                              190lei - fara garantie (clasa C calitate , balasturi analogice normale)
                              230lei - cu garantie 12luni (clasa B calitate , balasturi digitale normale)
                              280lei - cu garantie 12luni (clasa A calitate, balasturi ultraslim digitale de generatie noua)\

                              Pe stoc si H7R, D2R, D2S, D1S(osram si philips)

                              0724186590 / 0766900342

                              Comment


                              • Oferta valabila !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google