Boxe Logan Ph2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boxe Logan Ph2

    M-ar interesa sa-mi schimb si eu boxele de pe masina. Acum am niste sony-uri si cea de pe partea stanga cam "baraie" (Sony XS-F1727-Putere maxima de 190 W, Putere nominala de 40 W - astea cred ca sunt boxele).
    As vrea si eu niste pareri/sfaturi cu ce sa achizitionez, nu vreau nici prea scump nici sa se strice in 2 zile, ce diametru trebuie si toate detaliile.
    Multumesc!

  • #2
    pe fata 16,5 sau 17 paraca si pe spate 13
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • #3
      Multumesc. Si niste boxe bunicele mi-ai putea recomanda, cu bass "bun"icel?!

      Comment


      • #4
        Ma ajuta si pe mine cineva?! Toti aveti masini tunate cu sistem audio, nu puteti sa puneti aici niste recomandari.
        Mersi!

        Comment


        • #5
          Vai de mine tinere dar ce revoltat esti tu si mai ales, ce ne acuzi tu pe toti ca avem masini tunate cu sistem audio...si nu vrea nimeni sa iti raspunda, dar mai intai ai cautat cu functia Search? nu ai cautat, pentru ca daca o faceai, vedeai ca s-a mai discutat subiectul. Fara nici o suparare, dar pe viitor cauta inainte sa deschizi un thread. Si ca sa nu spui ca sunt rau, uite ai aici un thread cu recomandare sistem audio. Eu personal iti recomand pentru fata niste boxe care sa aiba si tweeter separat pe care sa il montezi in locul unde ar fi reglajul oglizilor retrovizioare in cazul in care ai oglizi cu actionare electrica. ca de exemplu asa ceva. Daca nu esti multumit de ce pareri sunt pe threadul acela pe care ti l-am dat mai sus, poti intreba acolo de recomandari, daca exista un thread pentru asa ceva, nu are rost sa mai deschizi inca unul. Numai bine si Bafta. Sa ne spui si noua ce ai ales pana la urma, daca binevoiesti desigur.

          Comment


          • #6
            Am dat search dar nu am gasit, sau ...! Oricum multumesc, o sa aleg ceva din thread acela.
            Numai bine!

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google