1 Mai muncitoresc-loganesc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine ca i-ai spus tu asta Valeriu; daca ii spuneam eu ca nu vad niciun post sters, nu m-ar fi crezut. In fine; TRAIASCA 1 MAI.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Originally posted by gl_mmm View Post
      Nu, n-am chef de cearta. Vreau raspunsuri.
      Pentru transparenta, indraznesc, sa ma ierte colegii galateni, sa inserez 2 print-screen-uri.

      Daca era ceva sters, ati fi vazut, ok?

      Acum esti si mai mirat
      Attached Files
      Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

      Comment


      • Dacă ar fi transparenţa aceasta şi în politică...!
        Un 1 Mai fericit tuturor membrilor comunităţii Logan Club!

        Comment


        • Mircea are ...raspunsuri.

          Keep walking.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Multumesc pentru raspunsuri. Iata una din 2012. Au mai fost si altele dar nu mai tin minte de ce n-am postat nimic la vremea respectiva. Poate ca m-am "trezit" mai greu dupa "efortul" depus la gratar. Keep sleeping.
            Onoare muncii!
            Attached Files

            Comment


            • Originally posted by gl_mmm View Post
              Iata una din 2012.
              Ce vreme frumoasă era atunci, acum nu prea mai vedem Soarele!

              Comment


              • Chiar asa. Nu-mi pot imagina 1 Mai fara gratar. La Galati e ceata ca-n Noiembrie! In afara de facut copii si numarat bani, ce se mai poate face pe asa vreme? Voi ce desfasurati astazi?

                Comment


                • După ce ieri începând de pe la ora 14.00 şi până seara târziu a plouat aproape fără întrerupere, astăzi văd că este senin şi a ieşit Soarele. Totuşi la câte bălţi sunt pe afară, nici vorbă de vreo ieşire la iarbă verde, aşa că gratarul cred că îl vom face de data aceasta acasă.

                  Comment


                  • ...ceea ce, chiar daca unora nu prea le convine, nu-i un lucru tocmai rau.

                    In Romania, printre altele, 1 Mai, reprezinta sansa tuturor cocalarilor, tiganilor si manelistilor de a se face remarcati, de a incinge gratarele in orice loc liber din natura, de a asculta Salam si Gutza, la maxim, fara a realiza ca poate-l deranjeaza pe vecinul care se odihneste dupa tura de noapte, de a lasa toate resturile alimentare la voia intamplarii (ca d-aia exista asistatii social si firmele de salubrizare), de a bea si apoi a conduce masina si nu in ultimul rand de a se plange, cand vine reporterul sa-i ia interviu, ca nimic nu merge in tara asta si ca Basescu e de vina.
                    Pentru toti astia de mai sus, ma bucur ca vremea nu le va permite sa-si etaleze burtoacele la soare.
                    Pentru oamenii muncitori si de bun simt, care aveau ceva planuri si care au fost stricate de vremea de afara, imi pare rau. Shit happens, asta e, la anul sa speram ca va fi frumos.


                    Va salut si va doresc o zi precum educatia primita.
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Originally posted by Niki View Post
                      Va salut si va doresc o zi precum educatia primita.
                      Frumoasă urare, mulţumim la fel!

                      Comment


                      • Originally posted by Niki View Post
                        .................................

                        Va salut si va doresc o zi precum educatia primita.
                        ...si sunt multi care se incadreaza perfect in descrierea ta.
                        Ai un like de la mine, tocmai de asta stau acasa, o sa fac eventual un gratar in gradina si o sa dorm cat pot, sunt satul de tigani/cocalari/tarani de oras.

                        Comment


                        • Neavând grădină, bucătăria de acasă rămâne cel mai potrivit şi mai ales liniştit loc pentru un grătar.

                          Comment


                          • asa am zis si eu ca dorm dar vecinul de deasupra nu a fost de acord si la 9 fara ceva a inceput sa bata cu ciocanul... l-a apucat renovatul. fix urarea de la Niki pentru el si pentru idiotul de mester care n-are somn.

                            Comment


                            • @sorin1983: Urarea este binevenită, dar trebuie să aibă şi educaţia (cuvântul cheie care face diferenţa) necesară ca să o înţeleagă.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google