GPS , navigator auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am aşa ceva şi sunt foarte mulţumit.
    Attached Files

    Comment


    • Crede-ma csa merge igo pus de mine mai bine decat alte garmin-uri originale. Update-uri gratis cate vrei si cost mult mai mic. La 100euro iei deja tableta cu gps si pui igo. E mult peste un gps normal. Eu de cxand am telefon android nici nu mai folosesc gps-ul vechi.

      http://m.emag.ro/tableta-serioux-sur.../pd/DVTLSBBBM/ cea mai ieftina alegere. Sunt si mai scumpe. E mult peste un gps normal. Poti naviga si pe internet, filme, muzica..... De toate.
      Last edited by L3on_rgby; 29 April 2014, 22:49. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • L3on, TomTom si Garmin vor fi mereu peste iGo
        Multa lume foloseste iGo pentru ca nu multi stiu sa puna Garmin

        Comment


        • Garmin e producator de hardware si software. Eu nu am auzit de hardware iGO. Garmin sunt foarte bune, (destul de modificabile la soft> am zis soft nu harti) precizie foarte buna si nu in ultimul rand autonomie, de care ai nevoie atunci cand folosesti device-ul in regim de pieton(la munte).
          Harti actualizate de 4 ori pe an, cam in aceeasi perioada.
          Ca nu oricine stie sa umble pe ele, este o alta poveste.
          iGO mai bun ca Garmin? La ce ? La afisat briz-brizuri, poate, dar pe parte de navigatie niciodata.
          Vrei GPS iei Garmin.
          Vrei de toate cauti ceva cu iGO.

          P.S. In Italia, acum 2 ani, la un mic eveniment am fost pe undeva pe langa Broni, la un restaurant pe un deal. Dintre toti cei veniti acolo cu Tomtom si iGO, eu cu Garmin, eram singurul care avea ceva pe harta, restul mergeau pe camp.
          Last edited by t0rquemada; 1 May 2014, 12:48.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Se poate oune garmin si pe tableta. Eu nu as mai da bani pe gps simplu.

            Comment


            • Originally posted by L3on_rgby View Post
              Se poate pune garmin si pe tableta.
              Nu mi se pare deloc o soluţie să stai cu ditamai tableta "tolănită" pe parbriz.

              Comment


              • Sunt și tablete mici, și telefoane android.

                Comment


                • "garmin si pe tableta">> pentru Android, Garmin a cumparat Navigon, asa ca, nu e chiar "Garmin".
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • In fine, eu sunt foarte multumit cum imi merge igo pe telefon, tableta si gps-ul ce l-am luat fara soft acum vreo 5 ani. Pe soft si update-uri nu am platit nimic. Nu spun ca e cel mai bun, doar ca e foarte ok.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google