Discutii Generale Focsani-VN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare,

    aveti cumva recomandari de serviceuri care fac montari de folie pe spate si fata macar nuanta, dar care sa fie de calitate prin focsani?

    Comment


    • Sunt cateva ateliere in Focsani care monteaza folie Llumar, dar nu stiu cat de bine lucreaza.
      Zambeste, maine poate fi mai rau!

      Comment


      • As fi interesat sa si lucreze frumos, ca parca nu as da 300 de lei ca sa cada folia dupa juma' de an

        Comment


        • Depinde de care folie vrei, nuanta, procentul de luminozitate (95%, 70 %, 30 %)
          Oricum folia pe fata nu ti-o mai omologheaza nici un atelier, cu certificat de garantie (o pui pe propria ta raspundere ).
          Last edited by 77sky; 19 March 2014, 19:29.

          Comment


          • Originally posted by Urmelinho View Post
            As fi interesat sa si lucreze frumos, ca parca nu as da 300 de lei ca sa cada folia dupa juma' de an
            Incearca langa moara,la iesirea spre Mandresti.Eu zic ca o sa fii multumit,atat ca pret cat si ca,calitate.
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • Originally posted by Dcristy View Post
              Depinde de care folie vrei, nuanta, procentul de luminozitate (95%, 70 %, 30 %)
              Oricum folia pe fata nu ti-o mai omologheaza nici un atelier, cu certificat de garantie (o pui pe propria ta raspundere ).
              Ok, deci de anul trecut cand verificasem situl RAR si spuneau ca ai avea voie pana la 70% transparenta sa pui pana anul asta s-a dus dracu. Asa se intampla daca nu bati fierul cat este cald . Spate nu as vrea mai mult de 50%. Nu vreau sa fie tunarita ci utila. O folie cu protectie UV care sa nu imi inchida de tot masina (parca Llumar sau ceva de genul se scrie, e cea mai utilizata si oamenii multumiti de ea)

              Originally posted by dan.gutu View Post
              Incearca langa moara,la iesirea spre Mandresti.Eu zic ca o sa fii multumit,atat ca pret cat si ca,calitate.
              Indeplineste conditiile de mai sus? Adica folia sa aiba si protectie UV si sa fie de calitate? Ca dupa cum am spus decat sa dau 200 in loc de 400 si sa o pun la fiecare an mai bine deloc. Stiu ca acolo chiar fac treaba la montare, dar vreau si ceea ce monteaza sa fie de calitate.

              Comment


              • Originally posted by DENISAOANA View Post
                Oferta de sarbatori : schimbare lumini bord pret de criza.Va astept
                Ct mai costa un schimbat de lumini la display?
                http://www.loganclub.ro/forum/furia_...6.html?t=54276

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google