Kit Tunning Logan PH2?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Are 100 % dreptate Vyp75 . Am vazut masina lui live la una din regionale . Arata frumos pe vremea aceea . Pentru ph2 nu prea exista kit-uri la noi in romanica . Am vazut alte kituri pt ph2 , dar acelea erau din Maroc.
    sigpic

    Comment


    • #92
      eu unul m-am lecuit cu fibra , intradevar , ce e de origine si din plastic , e sfant ... din pacate pt Ph2 nu prea au aparut elemente de tuning , iar daca au aparut nu prea le-am vazut montate asa cum a fost cu Ph1 , e drept si preturile sunt extrem de mari , deeee , asta e politica Dacia sau mai bine zis a Renault ......deja am vazut ca a aparut un kit tuning in Brazilia , pt Logan 2 , sunt curios daca la noi va aparea si in ce bani ...

      Comment


      • #93
        Chestia cu body kit`urile pt PH2 putine e ca nu si`au mai adus toti (ca la PH1) modele si piese tuning de la turci... faruri si stopuri cu led gasesti si in bazar daca stii unde sa cauti...
        Nu contest faptul ca originalul nu e bun, ba dimpotriva... dar o diferenta de 400% in pret? C`mon...
        Hai sa fim seriosi... Pt 2o prelungiri sdi 2o pragiri? Eu deja mi-am luat o buza fata de Opel pe care urmeaza sa o montez (plastic cauciucat)... Praguri se tot gasesc... eleron de luneta si asa nu am cum sa`mi pun pt ca "desteptii" de la foliere mi-ai lipit stickerul ala cu autorizatia sus de tot... De bara spate, oi vedea eu o prelungire...
        De ce sa le dau lor atatia bani, pe cand cu diferenta mi-as mai pune destule pe masina?
        sigpic
        Show your car off in public, ride her hard in private...
        http://www.loganclub.ro/forum/nt_89_...1.html?t=38851

        Comment


        • #94
          Stikerul ala de la folia de pe luneta tot sus il am si eu lipit , dar mi-as pune un eleron de luneta , insa unul original , mi-am luat unul din fibra si dupa vopsire se cunosteau ffff bine denivelarile pe el si am renuntat sa-l mai montez ...... asa ca eu raman la accesoriile de origine , luate de la colegi de pe forum , nu din reprezentanta

          Comment


          • #95
            de la colegi, sh, se merita! Dar sa dau atatia bani ca sa le bag lor in buzunare... nu`s genu` :P
            sigpic
            Show your car off in public, ride her hard in private...
            http://www.loganclub.ro/forum/nt_89_...1.html?t=38851

            Comment


            • #96
              Nici eu nu as da atatia bani , dar eu ma refeream la produse noi , sigilate si originale , la preturi decente , mult sub pretul din reprezentante , nu la accesorii sh

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google