liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu faceam referire la masinile cu care se daduse colegul nostru.
    A fost un caz recent, intre niste cunostiinte de-ale mele, unul cu un 206 de 75 de cai, altul cu un A4 b6 1.8t de 150 de cai, resoftat+alt intercooler.
    S-au dat de la 0, cel cu 206 i-a luat o masina si ceva la start, tocmai pentru ca cel cu audi a plecat foarte sus in ture, avand esp dezactivat a patinat toata 1-a si jumatate din a 2a, abia pe capat de 2 l-a ajuns si l-a intrecut pe cel cu 206. Deci sunt si oameni care stiu sa se foloseasca de puterea mica a masinii si altii care nu pot face o masina puternica sa puna puterea jos.

    Comment


    • Git-ule ia spune tata ce ai tu sub capota ca sa nu mai vorbeasca lumea
      Felicitari cum am lipsit cu ti-ai facut de cap
      sigpic

      Comment


      • Un chinez ce pedaleaza am sub capota.
        Merci stoicane, lipsisem cam mult :p
        Can't touch this !

        Comment


        • De mintzi.
          Ultima oara erau doi.
          Aha a murit unul ca nu i-ai mai dar orez la pranz.
          Las ca ne vedem vinere viitoare.
          sigpic

          Comment


          • eu vs ford focus 1,4 1-0( eram cu 1,6 E5) stima

            Comment


            • Partea tare e ca mai nou acest sport le atrage si pe domnisoare, care isi dau interesul ,devin din ce in ce mai competitive , prajesc ambreaje etc .
              In ce hal am ajuns se dau fetele ) .... Mai ramane sa luam si bataie ))
              sigpic
              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

              Comment


              • Poate ma batea aia cu fsi-u ))) eu eram la caterinca cu tn in masina manele geamuri jos schimbam la consum si dupa cica vezi ca e ala de 115 cai )))))
                Da vezi ca schimba mai bine ca marx vitezele fata aia!
                Can't touch this !

                Comment


                • de bine de rau noi ne vom pocaii si ne vor lua locul fetele

                  Comment


                  • Eu vs vampy 1.4 golit 3-0 distanta a fost mica
                    Eu vs dci viteza vs 1.2 16v corsa 1 eu 2 corsa 3 viteza cu dizelul))
                    Can't touch this !

                    Comment


                    • ce pot zice imi este dor de loganul meu dar nu mi-e rusine nici cu corsa!
                      Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                      Comment


                      • M-am dat cu un cielo cu o teava mare care facea galagie si cam atat. Pana la 80 aveam 1 masina jumate in fata. Chiar nu tragea, nu stiu ce motor avea pe ea.

                        Comment


                        • Daca pune Ghiauru' un clip cu distantele dintre noi, mai ales dintre mine cu dCi-ul si GIT, ajung sa ma fac de ras, ca in filmele cu prosti .

                          A fost amuzant, oricum dieselul e obosit, turbo ala sigur nu mai baga boost la 270.000 km. cum baga la 5.000 km. .

                          De cand l-au muscat viespile, GIT-u' castiga. Stai sa revina gazu' pe meleaguri))).
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • Vin cu loganu sa ii scot arfele din cap !
                            sigpic
                            Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                            Comment


                            • Lau nici daca il leg pe viteza de mine cu diselul nu ne bati stai cuminte cu cazanul tau )))))
                              Can't touch this !

                              Comment


                              • Te mai las sa iti modifici jaful ... Si apoi ne dam !
                                sigpic
                                Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google