Sugestii Xenon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ma intereseaza si de ce e mai bun sau nu cu lupe versus ,de ce e mai bun sau nu cu kit de xenon direct in faru stock.
    In poze stiu ca e greu de vazut diferenta pentru ca nu reda exact asa cum este in realitate.
    Ceva pareri ale posesorilor ar fi mai indicate.
    Totodata vreau sa mentionez ca ma intereseaza doar pareri ,nu motive cum ca ,sa nu iti pui ca... sau alte prostii de genu. Mentionez ca montajul si face in service specializat si autorizat + montaj de calitate si reglate perfect.
    zambeste ...

    Comment


    • #62
      Pai primul argument ar fi ca '' nu ii orbesti pe ceilalti'' si al doilea ca ''imprastie'' mai uniform lumina pe drum. Mai multe detalii iti pot da cei care au asa ceva...
      Eu am xenon in far stock si sunt multumit de el. (farurile au fost reglate in service)
      MY CLA

      Comment


      • #63
        simplu....iti pui instaltie nemteasca (aproximativ 250 lei) nu chinezarie si sa fie becul 4300k, sa nu fie probleme cu politia , apoi faci reglajul farurilor si-o sa vezi ca este ok...!!

        Comment


        • #64
          Am avut instalatie bi-xenon montata (becuri de 4300k) si am fost oprit (faruri noi si reglate cum trebuie) ... in aproximativ 10 minute am schimbat becurile ... asta dupa un an si ceva dupa ce le-am montat ... pune lupe bi-xenon si nu deranjezi ... parerea mea :-) ...
          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google