Ce Pret Mai Iau Pe Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu c.a.r. merge pe 36 rate si pot lua pina la 24000 bani in mana ( adica de 4 X fond =suma de bani ) , si cred ca intrebarea mea este valabila pentru toti cei care avem logan 2004-2006 ce pret se poate lua pe el mai ales daca este si euro3

    Comment


    • Vreo 1300 - 1500E, dar sa ramana pe numele tau. Nu cred ca ar vrea cineva sa plateasca taxa.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • La banii ăia l-aș dezmembra. Sigur adun mai mult.
        Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
        Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

        Comment


        • Daca il vinzi primesti 1500e pe loc, daca il dezmembrezi poate faci mai mult dar intr-un an, doi...posibil sa ramai si cu anumite piese/componente ce nu sunt cautate.

          Comment


          • naspa tare , la pretu asta raman cu el pin la pensie .......
            maine maduc in talcioc sa vad preturi si masini live

            Comment


            • Mai este varianta ca masina sa fie cumparata de o ruda sau un prieten foarte bun si practic sa nu se schimbe proprietarul in acte.
              Eu asa am facut: masina a ajuns la socrul meu fara sa mai operez schimbarea in acte. In felul asta s-au pastrat si reducerile la asigurarea RCA si CASCO si am obtinut si eu un pret foarte bun pe o masina, de altfel, in stare impecabila si cu un istoric cunoscut. Deci o tranzactie corecta pentru toata lumea.
              Desigur, cazurile astea sunt destul de rare.....de obicei lumea ofera un pret hilar pe loganurile de prima generatie.
              Last edited by mariusnicolae; 23 August 2014, 20:50.

              Comment


              • Originally posted by k800 View Post
                Daca il vinzi primesti 1500e pe loc, daca il dezmembrezi poate faci mai mult dar intr-un an, doi...posibil sa ramai si cu anumite piese/componente ce nu sunt cautate.
                Era o ipoteză. Nu i-am pus AC și GPL ca să-l mai vând. Prețurile alea hilare, vorba colegului, m-au împins spre asta. ;-) Și mai am și mai puțin până la pensie decât colegul.
                Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                Comment


                • Daca e singura masina, chiar si a doua in familie, cu gpl + intretinuta omeneste si nu te incurca prin curte ori cu impozite/taxe chiar nu are rost sa o dai. Numai gpl te costa 500e. La preturile astea de nimic, 1000 -1500e se vand toate cazanele.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google