Senzori De Parcare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    aia din postul 23

    Comment


    • #32
      Senzori "colorati" si preturi foarte bune la astfel de device-uri gasiti si la xenon-drive (http://www.xenon-drive.ro/xenon-auto...cu-display-LED) ...Sper sa nu o considerati reclama sau -Doamne fereste ! - vreo "stramba" ...
      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

      Comment


      • #33
        da,pretul e bun si e acelasi produs (calitativ)cu ce-i dau eu.problema este cu montajul pentru ca nu vrea sa se bage.unii nu stiu ce-i anod si catod asa ca ...........

        Comment


        • #34
          Total de acord ! Degeaba ai cu ce, daca nu stii si cum sa faci ;) ...
          Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

          Comment


          • #35
            Originally posted by gaboneygg View Post
            da,pretul e bun si e acelasi produs (calitativ)cu ce-i dau eu.problema este cu montajul pentru ca nu vrea sa se bage.unii nu stiu ce-i anod si catod asa ca ...........
            Sa nu exageram cu anod si catod, si alte elemente de baza care trebuie sa le stie orice om. Nu inseamna ca un om care nu se baga la un montaj de senzori e prost de bubuie. Dar ma rog, daca asta ai tu impresia.....sa fi sanatos.
            Originally posted by gaboneygg View Post
            aia din postul 23
            Ok, daca ii ai si cu garantie, sigilati, la cutie, etc....ma intereseaza. Sa imi zici cum sa facem
            Logan Ambition 1.6 8V

            Comment


            • #36
              in primul rand nu ma refeream la tine,tu ai zis ca nu te bagi, nu ca nu ai habar.
              vorbeam la modul general.putem sa-i montam miercuri sau joi dar trebuie sa vi cu masina la pipera,chiar langa statia de metrou.dupa ora 15. senzorii sunt noi si au garantie 1 an.banuiesc ca vrei negrii,nu ?

              Comment


              • #37
                In timpul saptamanii mai greu. In weekend nu poti ? Hai lasa-mi nr tau de telefon pe PM sa te sun azi
                Logan Ambition 1.6 8V

                Comment


                • #38
                  Si eu caut senzori
                  Am gasit ceva

                  A auzit cineva de acesti senzori?

                  Comment


                  • #39
                    Eu am montat pe Loganurile mele 2 kituri de senzori de parcare,care arata la fel ca astia , dar sunt facuti de alti ,,chinezi".
                    Functioneaza ireprosabil, asa ca sfatul meu e sa-i achizitionezi fara nicio retinere.
                    Restul e can-can

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google