[VAND] Faruri Logan Lupa Bixenon D2s

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa mestere, baga mare, nu-i mai lasa sa monteze toate prostiile pe masina!!! Exact cum spunea si Daniel toate modelele de faruri din link nu sunt fiabile, nu au reglaj pe inaltime, cel stanga dreapta este de forma, se aburesc si lupele sunt de plastic, nu merita nici gratis.

    STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • anunta-ma si pe mine cand sunt disponibile
      "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

      Comment


      • @moonshadow, sunt disponibile, de azi inainte lupele vor avea angeleye cu leduri smd !

        Comment


        • salut,

          imi poti spune te rog cat costa o pereche de faruri cu lupa pentru logan ph1? am si o instalatie xenon h4 pe masina si faruri noi.

          merci.

          PS: faci si vopsirea oglinzii in negru?
          sigpic
          Logan 1.4 Dynamic Blue

          Comment


          • se poate un raspuns?
            sigpic
            Logan 1.4 Dynamic Blue

            Comment


            • @moonshadow: ai pm
              @stresu: ai pm

              Comment


              • o poza si un pret la lupe? multumesc.
                Nu-i bai...

                Comment


                • poze deocamdata nu am ca mi s-a stricat calculatorul de acasa si mai dureaza ceva pana o sa il am functional.

                  - lupele sunt morimoto cu lampa d2s (2.5" sau 2.8") sau cu lampa h1 (2.5" sau 3")
                  - pretul orientativ la setul de lupe complet este 600 lei. fara angeleye este 500 lei
                  - include balaste digitale slim, lampi xenon 35w; cabluri
                  - inelele angel sunt cu leduri smd mult mai puternice decat cele cu neon

                  O parte din voi aveti deja pe masina instalatii clasice de xenon si nu mai are sens sa cumparati cabluri si balaste din nou daca nu vreti sa renuntati la ele.
                  Asa ca in functie de fiecare dintre voi configuratiile difera.

                  Comment


                  • Deci ai adus si lupe de 3"
                    Cat ar costa faruri clare vopsite negru in interior cu lupe 3" H1 + angel eyes smd + 2 becuri 5000k , am inst xenon pe masina si presupun ca nu mai trebuie balaste si cablaj. pret cu si fara montaj pe masina deoarece sunt din Pitesti
                    Last edited by morisz25; 13 May 2014, 15:08. Reason: am uitat sa spun...

                    Comment


                    • daniel montezi si un led in interiorul lupei ? vreau ceva gen demon eye dar cu 1 led RGB cu modul si telecomanda

                      Comment


                      • de montat se poate monta. problema este ca nu am facut prea multe probe si nu stiu cum se comporta la temperatura ledul in zona respectiva.

                        Comment


                        • Salut.
                          Ai cumva si controllere pt instalatie xenon cu lupa ?AM momentant lupe G1 si controllerul ce schimba faza scurta-lunga pe farul stang nu prea mai merge( cel din dreapta functioneaza foarte bine).Instalatia este prevazuta cu 2 asemenea controllere.
                          Merci mult

                          Comment


                          • cea mai noua achizitie

                            am montat de curind faruri cu lupa facute de daniel si sint ok. se merita investitia am sa revin si cu alte poze mai reusite
                            Attached Files

                            Comment


                            • Mai ai de vanzare? Pret set complect cu becuri de 4500k ?

                              Comment


                              • Mai este cineva care vinde asa ceva sau daca stie unde gasesc sa lase pls un mesaj privat ca se parw ca domnul Daniel nu mai raspunde

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google