Loc De Parcare - ADP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loc De Parcare - ADP

    Salutare,

    Am cumparat un apartament in Bucuresti, Sector 2, fostul propietar avea loc de parcare la ADP, eu ca sa pastrez locul de parcare am nevoie de o masina, sa fac dovada la ADP.

    Mentionez: mai am o masina dar si alt apartament cu loc de parcare de la ADP Sector 6

    Din ce am vazut taxele de timbru sunt foarte mari la masinile vechi, ma puteti ajuta sa gasesc varainta ce mai optima, adica: pret masina + taxe.

    Sunt dispus sa dau pana la 1000E pe masina si pe taxe, doar pt niste acte sa le prezint la ADP..

    Multumesc anticipat !

  • #2
    Will,stai ca nu inteleg.
    Tu cumperi o masina,doar pentru a ocupa un loc de parcare? Poti sa-mi dai mie 500 euro,si parchez masina mea zilnic pe acel loc. Glumesc,evident.

    Cumpara un jaf cu 10-15 mil,si scapi. Asta daca nu vrei sa folosesti masina.

    Sent from my ZP1000 using Forum Runner
    My Ride ! B - 29 - TmT

    Comment


    • #3
      Trebuie sa am o masina pe numele meu pt ADP

      ADP sunt cei care inchiriaza locurile de parcare din fata blocului

      Eu daca parchez 5 masini pe locul de parcare si nu am acte la nici una.. este egal cu 0, pierd locul de parcare cu care a venit apartamentul.


      Multumesc.

      Comment


      • #4
        Originally posted by will View Post
        Trebuie sa am o masina pe numele meu pt ADP

        ADP sunt cei care inchiriaza locurile de parcare din fata blocului

        Eu daca parchez 5 masini pe locul de parcare si nu am acte la nici una.. este egal cu 0, pierd locul de parcare cu care a venit apartamentul.


        Multumesc.
        Vezi ca merge si cu contract de comodat.Gasesti pe cineva sa iti faca un contract si rezolvi problema.Nu trebuie neaparat sa fie masina pe numele tau.

        Comment


        • #5
          Interesant, sapt viitoare ma interesz de treaba asta, sper sa mearga la ADP Sect 2.

          Multumesc mult ! Daca merge m-ai salvat de niste bani

          Comment


          • #6
            Salut! Merge sigur, asa a procedat un vecin in situatia ta!

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google