Peugeot 107 1.0 Facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    - nu are nimic. eram curios
    sigpic

    Comment


    • #32


      Observ ca la viteze mari este silentios motorasul asta.Parca a luat premiul de motorul anului prin 2007.
      Last edited by L3on; 4 September 2014, 16:41.

      Comment


      • #33
        Poze diverse...
        Attached Files
        Last edited by 77sky; 12 September 2014, 08:30.

        Comment


        • #34
          Gata! Pana aici!

          Topicul se inchide temporar. Vad ca s-au incins deja lucrurile si s-a ajuns la "versus".

          Va reamintesc faptul ca este un topic de My Ride.

          Deocamdata nu sterg nici un post, sa se observe ce s-a intamplat. Cand revin cu deschiderea "tarabei" voi da si cu matura
          Atunci il rog pe intiator sa pastreze tematica dedicata, in caz contrar schimbam macazul (inchidere definitiva).

          Limpede?
          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

          Comment


          • #35
            Ridicam obloanele!

            S-a plictisit hasserro fara jucaria sa preferata

            Acum il rog sa o aiba in paza, fara flame-uri, fara versus, fara viteze de racheta.

            In caz contrar, stie masura (nu doar cea scrisa in posul anterior!)

            OK?

            Drumuri senine!
            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

            Comment


            • #36
              Poza 1 din postul 33: ceva obisnuit la acest pejo, butonul de avarii crapat. Am mai spus ca am condus si eu asa ceva...bineinteles ca avea acel buton crapat. De curiozitate m-am mai uitat la astfel de masini si la marea majoritate acel buton era crapat.

              Comment


              • #37
                Deh masina de oras, trebuie sa "parchezi" des si se foloseste mult.
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • #38
                  Multumesc frumos ca mi ai redeshis topicul !
                  E crapat din 2010. Se crapa din cauza caldurii, plasticul prost.
                  In alta ordine de idei, am mers in oras, mers si tare si la consum, 65 de km cu 20 de lei. Inca mai e ceva in rezervor dar nu vreau sa fac pana prostului

                  Comment


                  • #39
                    Am mers azi la bucuresti, la foarte mare consum, 105 cam tkt drumul, In bucuresti 15 km mers normal prin aglomeratie, 230 de km in total, 10 litri de benzina.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google