De Ce Se Sterg Thread-urile De Pe Acest Forum?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De Ce Se Sterg Thread-urile De Pe Acest Forum?

    De ce se sterg thread-urile de pe acest forum?

  • #2
    ce ai pierdut?
    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

    Comment


    • #3
      Salutare,
      Am postat un thread nou cu ceva timp in urma si dupa vreo 2 ore am vazut ca nu mai e...a disparut.

      Am uitat sa specific dar cred ca intrebarea mea era mai mult pentru admin, ca altcineva nu are cum sa faca asta.

      Comment


      • #4
        Daca taceai si cautai, filozof ramaneai

        Topicul acesta nu e suficient de bun pentru tine?

        Ar trebui sa stii prea bine, ca in cazul in care avem topic dedicat, postam in el, nu deschidem un altul. In felul acesta centralizam problemele intr-un singur loc

        Si pentru incheiere, vorbim de UN singur topic, pe care l-am transformat in post...
        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

        Comment


        • #5
          De ce trag clopotele Mitica?
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #6
            Sa raspunda Mitica!
            Keep walking...

            Comment


            • #7
              Oameni rai si haini!
              Sa nu mai ajutati oamenii!

              Comment


              • #8
                De sfoara!

                Comment


                • #9
                  @pnt 77sky:

                  Da, stiu ca sunt threaduri speciale in care se posteaza, eu nu stiam daca este un topic un pic mai specific pentru problema mea...atata tot, si daca se fac mutari ma asteptam sa fiu anuntat cumva....de unde sa stiu eu ca cineva intra si muta postul meu in alta parte fara sa vad nimic...sa caut tot forumul???

                  Nu intru tot timpul pe forum dupa cum se poate vedea, ca sa stiu unde sunt localizate toate discutiile...iar in legatura cu topicul sugerat de tine, da asa e...probabil acolo se posteaza, este unul foarte general in care mi-a fost greu sa citesc de la pag1 la pag 35 tot ce e acolo, mai ales ca peste 90% nu are leg cu problema mea. Pe scurt, am apelat la o intrebare direct pentru a vedea daca cineva are o problema similara, iar daca am gresit cu postatul imi pare rau, ma asteptam sa primesc un mesaj prin case sa stiu unde sa-mi chiorasc ochii,atat. O zi buna!

                  @pentru ce-i care fac glume proaste

                  Este exact ca dupa razboi...multi viteji se arata, sau sa zic asa...ignoranta si nepasarea e mai ok decat ajutorul..nu-i asa baieti?

                  O zi buna,
                  Alex

                  Comment


                  • #10
                    Daca as fi vazut eu thread-ul tau inaintea lui Sky, ti-as fi mutat postul si te-as fi anuntat printr-un cartonas pentru postare intr-o categorie necorespunzatoare. In felul asta sigur ai fi stiut ce si unde ai gresit.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • #11
                      Inchidem aici, cu ultimele precizari. Nu doar pentru tine, AlexDorin, cat si pentru multi altii.

                      1. Cu timpul, datorita incidentei unor subiecte, cateva topicuri din aria tehnica au devenit "sticky". A se observa in atasament acestea.
                      2. Fiecare topic are functie proprie de cautare, a unui subiect ales.
                      Daca am lasa ca, fiecare user ce are o "problema", sa lanseze un topic propriu, fara sa aiba bunavointa de a cauta prin subiectele deja discutate, am crea o faina harababura din care realmente nu vom mai putea gasi ce ne intereseaza.
                      Da, stiu ca nu esti singurul care are pretentia aceasta, insa asa va ramane, se vor muta in viitor (daca le vom gasi...) posturi in topicurile dedicate. Pentru binele tutoror.
                      3. La profilul fiecaruia dintre noi avem posibilitatea de a ne identifica posturile si topicurile proprii.

                      Ce poate fi mai simplu de atat?

                      Doar, asa cum am precizat mai sus, bunavointa si o bruma de rabdare
                      Attached Files
                      Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google