Vopsit Fete Usi Si Bord

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by bulgaru25 View Post
    se vede diferenta. mai bine da asa decat vopsite in negru fetele de usi
    ...si aeratorul ala de peugeot...ma baga in boala(e pe lista de modificari deja)
    bv colegule
    Da,e mult mai buna culoarea asta gri, e de calitate,fata de negrul ala.

    Gasesti cam greu pana dai de cineva care are aeratoarele. Am cautat pe google la dezmembrari ca sa gasesc pe cineva care are si dupa vreo 10 telefoane am gasit pe cineva care mi le-a vandut cu 200 lei,4 bucati. Incearca pe dezmembrarimasini.ro si cauta oameni cu 308 dezmembrat sau cu bordul scos. Pentru prima data poti incerca aici http://www.dezmembrarimasini.ro/set-...8--631495.html
    Daca vrei sa le cumperi de noi ,costa mult:128 lei bucata. Daca le vrei de noi,ceea ce nu cred,imi dai PM sa iti dau id-ul celui care aduce la comanda asa ceva.
    Last edited by Raoulemilian; 13 April 2012, 11:15.

    Comment


    • #32
      mdap. ms pt indicatii, o sa caut asa pe parcurs ca acuma sa dau 2mil pe asa ceva...parca nu mas intinde(mai bn schimb distributia 60000 deja si alte elemente de intretinere), am mai vazut pe aici pe forum ca au gasit si cu 100lei 4bucati...deci mai astept sa apara ceva daune si incep sa caut prin shroturi)

      Comment


      • #33
        Vopsire Fete Usi

        va salut am citit aici si ma gandeam daca nu e ceva mai simplu gen vopsea bord

        am gasit sprey VOPSEA BORD de 150 ml la 49 lei de la motorvip

        credeti ca isi face treaba sau nu?
        Last edited by vitriol; 13 March 2014, 13:12.

        Comment


        • #34
          ara foarte bine mai ales asa vopsit ... eu mai am o intrebare semigrafia de bord de unde ai luato ???
          sigpic

          Comment


          • #35
            Serigrafia o gasesti pe net si de fapt se numeste plasma logan.

            Comment


            • #36
              Salut baieti! Ajutati-ma si pe mine cu un sfat legat de bord. Cu ce ar fi indicat sa vopsesc plansa de la airbag pasager. S-a luat rau de tot vopseaua de pe ea si arata urat de tot. Initial ma gandisem sa aplic folie pe zona aceea, dar daca acoper acolo impiedic airbagul sa isi faca treaba, in caz de ceva, doamne fereste! Cu ce as putea sa dau?

              Comment


              • #37
                Mai pune poze cu interiorul la a doua vopsire.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google