Poze Interesante Facute Cu Telefonul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ursamajor View Post
    Misto.

    Treaba asta merge experimentata si seara la trafic, apus/rasarit... fain

    Comment


    • Da, o să-ncerc să folosesc Canon 550D-ul cu Magic Lantern pentru asta. Telefonul nu are așa bună sensibilitate la lumină slabă.
      Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
      Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

      Comment


      • Nexus 5, nefiltrata
        Attached Files
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • m-tii piatra craiului vazuti din cheile dambovicioarei. SGS3
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • Inca cateva...
            Attached Files
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Urări electorale.
              Attached Files
              Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
              Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

              Comment


              • Siriu...
                nu pot încărca poza...
                Last edited by micutzu666; 2 November 2014, 22:52.
                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                Comment


                • Scuze de offtopic, darksid3, incerc sa-ti scriu un mesaj privat si nu ma lasa. Cum pot sa dau de tine?
                  sigpic

                  Comment


                  • Predeal....vazut de la etajul unui hotel, cu un S5.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Are o camera foto meseriasa S5-ul, am butonat si facut cateva teste comparative cu Note 3 si Note 2 aseara si e departe rau.

                      Comment


                      • incearca nokia 1020 si o sa ramai uimit. Note 3 are camere mai ok decat s5...citeste pe siteuri speciale.

                        Comment


                        • Multe camere de telefon au performanțe comparabile sau chiar mai bune decât ale săpunierelor (aka compactelor) de acum 3-4 ani. Unele camere de telefoane beneficiază și de control full manual, ceea ce permite folosirea lor creativă. Evoluția, deh! Din păcate prețurile acestora nu sunt chiar... prietenoase.

                          PS: există chiar telefoane cu camere cu senzor de 1 inch...
                          Last edited by ursamajor; 5 November 2014, 11:08.
                          Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                          Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                          Comment


                          • Originally posted by Andyno View Post
                            incearca nokia 1020 si o sa ramai uimit. Note 3 are camere mai ok decat s5...citeste pe siteuri speciale.
                            Nu am ce sa citesc si nu ma intereseaza site-urile speciale(poate vrei sa zici "specializate" si plus de asta am habar sa fac o poza cu un telefon), am pus mana pe telefoane, am facut poze si am comparat detaliile. S5 face poze mai bune, testat si vazut cu mana mea. Coloristica e cam la fel, difera calitatea detaliilor.

                            Comment


                            • Lol, păi calitatea detaliilor e ceea ce contează la o poză.
                              Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                              Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                              Comment


                              • ca tot veni vorba de detalii
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google