Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Care a vazut oferta de la metro? Ceva resapate made in ro la 100 lei, garantie 2 ani, montaj si echilibrat gratuit?
    Sezi bland ca-s din Maramu' ❗️❗️❗️

    Comment


    • anvelope ieftine de vara pt logan pe undeva??

      Comment


      • Vad ca esti din Bucuresti; incearca la Vadrexim.
        Cautam niste jante de tabla si intamplator mi-am aruncat un ochi si la anvelope.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • ms de pont

          Comment


          • Salut dragi colegi, ce parere aveti despre acestea ?
            sigpic
            !

            Comment


            • Debica Frigo la Cora sun plaza. Parca in jur de 170lei era pretu' per bucata.
              DOT-uri din toti anii...din 4-5 anvelope verificate, am vazut 1212 pana la 2414, cele mai recente.
              Astia scapa si de stocurile vechi si le amesteca cu alea "proaspete"...fix ca in domeniu alimentar. Nimic nu se pierde, ce expira, se da la retur (nu e cazu' anvelopelor) se amesteca cu produs proaspat (?)...si gata, il reetichetam si il bagam la raft ca proaspat

              Comment


              • Vreti si "proaspete" si la oferta. Pentru a DOT de 2014 mai pui 10 lei de anvelope si gata. Frigo la 180 lei/buc se gasesc pe toate drumurile.

                Comment


                • Da, habar n-am de preturi la astea low entry, ziceam asa, informativ de dragu' discutiei. Posibil sa fi fost chiar 179 lei, nu mai retin exact.

                  Comment


                  • interesant. s-au mai ieftinit si dau si un voucher de 100 de lei la 4 anvelope pe 15".


                    Beneficiaza de cele mai avantajoase preturi la anvelope si jante. Anvelope Jante Promotii la cele mai mici preturi

                    Comment


                    • Astazi am aruncat anvelopele Barum Brillantis(fabricatie 2010), cu care a venit masina (erau la "semn"), la aprox 92.000 km, si am revenit la cele de iarna (Sava Eskimo S3+, care sunt la patra iarna si se prezinta foarte bine). Dupa ce am aruncat "plasticele" si am pus Sava-urile, zici ca merge pe senile masina, asa ciudata e senzatia.
                      La anul urmeaza sa-mi cumpar anvelope de vara (Barum Brillantis 2, sau ceva pana in 200 lei bucata).
                      Last edited by andreyi; 25 October 2014, 19:13.

                      Comment


                      • Aproape nu-mi vine sa cred ca te au tinut atat de mult aceste anvelope; probabil nu esti pretentios.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Conti ts850, desi pe net scriu ca sunt zgomotoase, am mers pana la 130km/h si nu e diferenta fata de nexen-urile de vara, par doar ca amortizeaza putin mai bine, si este normal, fiind mai moale compozitia cauciucului.
                          Attached Files
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Nexen ce model ai?

                            Comment


                            • N Blue HD made in koreea.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • eu am debica frigo 2 si sunt super trage prin zapada de nu are treaba eu cred ca cauciucutile de iarna sunt ca toate la acceleasi performante nu sunt ca cele de vara adica nu poti sa compari un michelin de vara cu un debica tot de vara bineinteles

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google