Laureate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Diferenta principala dintre cele 2 versiuni este aerul conditionat. Ca pret, celelelate sunt nesemnificative pe langa AC.
    http://images.spritmonitor.de/428841_5.png Logan 1.4 MPI

    Comment


    • salut.. am si eu o intrebare loganul laureat din 2007 nu are abs de fel? am vazut multe laureate 2007 fara abs, si alte logane mai vechi care au abs
      Logan laureat 1.2

      Comment


      • Inainte de 2009 ABS era optional la Laureate. In decembrie 2008 a fost o promotie in care iti dadeau ABS gratuit, din ianuarie 2009 a intrat in standard.

        Comment


        • In 2007 ABS avea modelul Laureate Plus. Cel putin asa e a mea.

          Comment


          • si a mea are ABS

            Comment


            • inainte de 2009 doar prestige avea abs sau ambition la restu era optional eu unu am platit 450 E in 2008 septembrie pentru abs si nu regret

              Comment


              • la laureat plus din febr. 2006 de fapt pe stalpul usii scrie ambition pt. ca de fapt are toate dotarile acestuia mai putin jantele care sunt din otel si motorul de 1,4. la laureat 2010 exista abs proiectoare si tetiera a 3-a iar geamurile pe spate sunt actionate manual. a mea este de export...este o poveste. fiecare cumparator isi poate configura masina pe care si-o doreste fie roman sau strain. povestea vine de la vechile i.d.m.s-uri unde te vrajeau cu textul export ca sa mai misti din urechi.

                Comment


                • masinile care pleaca la export toate au abs pentru ca la ei este obligatori de cativa ani buni iar la noi doar din 2009 ori cum un pas inainte

                  Comment


                  • Il cunosc pe Catalin88 si am vazut masina intradevar ii logan lureate , are scris si pe usi .

                    Comment


                    • am si eu o intrebare daca discutam de Laureate: am mea este editie 2012 (cam sfarsitul lui mai) si nu are reglaj lombar. doar pe inaltime. ar trebui sa aiba?

                      Comment


                      • Originally posted by grecu george View Post
                        inainte de 2009 doar prestige avea abs sau ambition
                        ...sau "KISS Fm"(versiune bazata pe Laureate) sau "ABS Plus"(versiune bazata pe Prefereance) - e adevarat ca astea au fost editii limitate...

                        Comment


                        • Mai exista si laureate plus, care era un ambition fara jante de aliaj si motor de 1.4 litri.

                          Comment


                          • Salutare tuturor,

                            Daca stiti pe cineva care doreste sa vanda un logan laureat cu kilometri putini va rog sa ma contactati in privat. Sunt dornic sa achizitionez unul.
                            Multumesc
                            sigpic___________

                            Comment


                            • cod radiocasetofon

                              Salut am scos bateria de la masina si acum casetofonul imi cere codul.Ma poate ajuta si pe mine cineva?
                              MODEL NO:22DC229/62
                              RN229F50277868
                              PROD NO:FD0805120277868
                              8200057676TI872
                              8200 057 676--E
                              Multumesc

                              Comment


                              • daca te uiti pe facture de cumparare a masinii, gasesti codul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google