Conducte Redirectionare Aer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am modelul Story (intre Ambiance si Laureate ca dotari) si le am. In schimb am vazut ca nici unele loganuri 2 nu le au (daca nu chiar toate). La fel cum unele loturi nu au bara stabilizatoare, chestiune care e mai grava decat lipsa conductelor de aer. Sau discurile de frana ventilate. La unele Laureate nu le-am vazut. Probabil mai sunt si alte diferente.
    Last edited by balooo; 20 January 2014, 15:54.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by btecus View Post
      Eu am modelul Story (intre Ambiance si Laureate ca dotari) si le am. In schimb am vazut ca nici unele loganuri 2 nu le au (daca nu chiar toate). La fel cum unele loturi nu au bara stabilizatoare, chestiune care e mai grava decat lipsa conductelor de aer. Sau discurile de frana ventilate. La unele Laureate nu le-am vazut. Probabil mai sunt si alte diferente.
      eu unul la logan2 pot sa ma simt fericit pentru ca le am )

      Comment


      • Salut Onlyovy,

        Spune-ne si noua cand ai luat masina si ce model e. Eu nu am conductele acelea (Laureate 11sept)

        multumesc,

        Comment


        • @ Cristin_M Vezi aici si aici si aici
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Multumesc Torquemada, vazusem acele posturi; eu vreau sa stiu daca a luat cineva masina deja echipata cu acele conducte, asa cum sustine colegul de mai sus. Nu apar nici ca optionale, asta ma intriga cel mai mult.

            Comment


            • Daca nu exista in optiuni de ce crezi ca ar fi cineva care sa primeasca masina echipata cu astfel de conducte???

              Cred ca fiecare dintre noi ar trebui sa filtreze informatia inainte de a o lua in considerare si sa nu mai insistam unii dintre noi pe chestii care tin de masini premium, masini care nu sunt in aceeasi clasa cu loganul.

              Comment


              • Bogdan, ai citit ce scrie Ovy... ? spune ca a lui are , nu ca si-a pus el !!! bine, ar mai fi varianta sa fi cumparat masina de la cineva care le-a pus ulterior, e posibil.
                Si cu optionalele astea, nu sint batute in cuie, o perioada pot aparea ca optionale, apoi daca dacia considera, poate sa le scoata de pe lista.

                Comment


                • Bine ca am gasit acest topic. Nu stiam ca la logan exista asa ceva. Pana acum am avut un Logan 1.4mpi, timp de 6 ani, la care puneam tot felul de chestii sub primul rand de scaune. De 2 luni am un MCV din 2008, 7 locuri, full, si gasind acest topic, m-am uitat sub scaune... surpriza! Exista acele tuburi, numai ca erau obstructionate de lant, lichid parbriz, etc, puse de mine. Iar sub randul 2 de scaune, aeratoarele erau sub mocheta ascunse, candva s-au facut lucrari la partea din spate, conform proprietarului anterior, si nu s-au mai obosit sa aranjeze mocheta.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google