Ajutor Montare Manere Interioare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    multumesc mult,am gasit pe okazii la 95 ron.cred ca o sa le iau pt ca vreau sa le montez pe usile din spate

    Comment


    • #32
      am si eu o problema cu manerele acestea ,nu stiu unde am gresit, ce nu am facut bine .mi-a ramas o distanta mare intre maner si fata de usa momentan am umplut gaura cu silicon sa nu se vada urat,mai mult de atat nu am cum sa il prind ca atinge de fata de usa,ce trebuie sa fac , trebuie sa le pilesc,sa tai din ele ?? ma poate ajuta cineva?
      Attached Files

      Comment


      • #33
        inainte de a le monta definitiv trebuia sa vezi cum se "pupa" cu fata de usa.
        Trebuie sa le dai jos si sa incerci sa le pilesti si sa folosesti si un feon cu aer cald pentru a le indoi usor spre usa (trebuie sa vezi la fata locului). Treaba nu e asa de usoara...trebuie sa o faci in doi oameni.

        Comment


        • #34
          Sal am si eu o interbare am un logan ph1 si as vrea sa schimb manerele de interiur cu unele de logan faza 2 ce ziceti merg . daca da as vrea si niste poze daca se poate
          Attached Files

          Comment


          • #35
            Merg,am eu. Trebuie decupezi panoul si sa strambi tija de deschidere putin. Mare grija sa nu zgarii rau panourile. Uite poza...
            Attached Files
            Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

            Comment


            • #36
              mersi frumos

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google