Bazar Piatra Neamt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai vand o camera foto Canon A460. arata si functioneaza foarte bine. Toate accesoriile.

    sus cu sculeleeeeee...........
    Last edited by mike26ro; 20 March 2013, 10:14. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Antena CB s-a dat.
      Mai raman:
      CD Player HI-FI Sony CDP597 - 170 lei
      Boxe Magnat Monitor 880 - 699 lei
      Casti Sennheiser HD 380 PRO profesionale - 400 lei noi (factura + garantie)
      Difuzoare Coustic CX693 - 110 lei.
      Canon A460 - 200 lei

      Comment


      • Vand o pereche de discuri de frana Ferodo Premier si un set de placute Ferodo premier. Se vand deoarece am facut un upgrade la masina si poate cineva cu mai putina dare de mana ar putea sa le foloseasca inca vreo 5-6 ani de acum inainte. Discurile si placutele au fost schimbate impreuna si au cam 6000 km.
        Discurile au o uzura de maxim 0.2 mm iar placutele au grosimea de 6,8-7 mm, deci uzura foarte mica (8mm de fabrica). Frana s-a comportat impecabil in aceasta perioada de 6000 km..
        Pretul pe pachet este 150 lei.

        Comment


        • Salut, le trimiti la Bucuresti? M-am razgandit.
          Last edited by iunian21; 5 April 2013, 19:45. Reason: M-am razgandit.
          Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

          Comment


          • ce sa trimit?

            Comment


            • pentru cei interesati de un logan nou...in curand o sa am un voucher de la remat si sunt dispus sa negociez cu potentialul cumparator.

              Comment


              • daca are cineva un capac pentru tabloul de sigurante (cel interior din stanga bordului) rog sa-mi lase un PM cu pretul. merci
                pot fi si din alte orase...
                My ride

                Comment


                • Vand: Difuzoare rotunde diamentru de 17cm 120W....50 de lei
                  Serigrafie Ph1.......30 de lei,
                  Triple tunning fumurii....150 de lei,
                  ............................................

                  Accept si schimburi cu radio/cd, eleron, proiectoare (maneta sau proiectoarele) si orice alte accesorii Logan..acord sau primesc diferenta dupa caz

                  Detalii: 0758853169
                  MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                  Logan din Bicaz (Neamt)

                  Comment


                  • Cumpar Capace Roti 15, unul din modele din poza, nu ma intereseaza daca sunt zgariate, sa nu fie crapate. 0758 853 169.

                    Vand/Schimb Coltare din fibra ce sticla MEGA DRIVE, fata/spate. pret 130 RON, sau accept diferite schimburi.
                    Attached Files
                    MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                    Logan din Bicaz (Neamt)

                    Comment


                    • Pentru schimbat lumini bord Logan in Piatra Neamt, orice combinatie dorita de client. detalii in pm
                      Last edited by crististreulea; 31 March 2014, 22:51. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • vand o oglinda mcv electrica si incalzita dreapta(culoare neagra)=75 ron

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google