Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pt tractor am luat Vredesteian Quatrac3 sa ma scap de o grija.

    Comment


    • ce parere aveti de oferta nico-tyres cu 30% reducere, am vazut ca ies niste preturi f. f. bune mai ales la anvelope de firma(gama ieftina) ?
      merita cumparat? oare au DOT de maxim 2014?

      Comment


      • Suna-i și fa-le o-ntrebare la cauciucurile care te interesează, cu dot-ul.

        Comment


        • Originally posted by lord_wader View Post
          ce parere aveti de oferta nico-tyres cu 30% reducere, am vazut ca ies niste preturi f. f. bune mai ales la anvelope de firma(gama ieftina) ?
          merita cumparat? oare au DOT de maxim 2014?
          30% discount.... nu cred ca au ceva mai nou de 2011.

          Comment


          • Ba da, de ce nu, dacă reducerea de 30% e doar la gama non-premium.
            2014 a trecut deja de peste o luna și iarna asta mai are un cod - doo de dat, cam atât.
            Last edited by Kojak; 4 February 2015, 22:29.

            Comment


            • 30%?! doar daca sunt aripioare de pui de la Lidal si expira in 2 zile. sa fim seriosi.

              Comment


              • Bridgestone EP150 Ecopia 185/65R15 88T - ceva pareri?

                Comment


                • Originally posted by B997NDL View Post
                  30%?! doar daca sunt aripioare de pui de la Lidal si expira in 2 zile. sa fim seriosi.
                  bre nedeleule, cateodata ma mir de tine...tu nu stii cum e cu reducerile astea, pretul intreg afisat si taiat probabil (fara reducere) este umflat artificial (cu 1 sapt. inainte) cu sa zicem 15-20%. Din ala baga baietii o mega oferta de 30% si rezulta ca le iei la un 80-84% real. Deci 30% nu e 30%...e relativ, depinde la ce te raportezi

                  Nu ti-ai luat niciodata nimic de la emag la oferte, n-ai urmarit preturile inainte de oferta cu 2sapt.-1 luna inainte?

                  Comment


                  • asa da, dar nu ca ar costa debica feigo 200 de lei si ei scad 30 %.

                    Comment


                    • Pana la urma cred ca astea le aleg in primavara-vara:



                      Visam la BlueRespons, da' pe dimensiunea asta stock sunt prea scumpe, cu pana la 100lei in plus de anvelopa fata de StreetResponse2.
                      4 gume mai scumpe decat tot loganu'

                      Comment


                      • n-au si "aparatorilor response" ?

                        Comment


                        • ba da...chiar sub raftul cu moynesti ndlResponse.

                          Pardon, tu esti fan Michellin, deci au NeDeLLin

                          Comment


                          • promotie pe emag , cumperi 3 si primesti 4
                            pe dimensiunea loganului au michelin alpin a4 si nokian w nu stiu cum.
                            ce parere aveti de michelin a4 ?
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • Nokian W+ am acum luate de noi in Noiembrie 2014 made Finlanda de care sunt multumit de cum se comporta doar pe zapada,in rest lasa de dorit(mazga,umed,etc.)de Michelin am fost multumit in totalitate.Bf Goodrich mai ieftine dar cu mult peste Nokian W+ la toate capitolele,folosite 5 ani pe vechiul logan de care am fost foarte multumit.Daca dispui de buget si faci multi km ia ceva bun din gamele consacrate,daca nu ia Nokian W+ avand in vedere oferta de la emag,dar mers mai preventiv cu ele ca de facut isi fac treaba.

                              Comment


                              • eu vreau mai multe pareri despre michelin alpin a4,la ele imi sta capul
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google