Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    ceva dubios?
    Keep walking...

    Comment


    • Originally posted by jonnie007 View Post
      http://www.autovit.ro/audi-a3-C35643049.html

      exceptand motorul mai putin potent...in rest cum sunt carutzele astea pe sunca? un 1.8 cred ca i s-ar potri mai bine...
      Pentru 1000EUR si 3 ani in plus vechime asta se misca decent: http://www.autovit.ro/audi-a3-C35699003.html

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Cine vrea SUV ieftin, asta e solutia.
        Am vazut masina asta mergand pe niste drumuri uitate de lume, la TV, de aia am cautat-o.
        Paritatea e 1 rupie= 0.06 lei. Cu 4000 de lei aveti masina din anunt.

        http://www.cars.co.za/viewVehicle.ph...6#.VMEEfSwjaiw
        Mergi si te posteaza la perle singur, .za e domeniu de africa de sud si ala e RAND nu rupie . Un rand e 0,35 lei deci masina e peste 5000 de oiro.
        Plus ca e greu sa ti-o repare indienii daca tu mergi prin africa ca sa o aduci acasa.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Bine mah, ia-o pe asta din India si nu mai plange ca te vor devora leii traversand Africa.
          26 used Mahindra Scorpio cars in Mumbai, for sale starting from Rs. 200000 - 100% verified second hand Mahindra Scorpio cars in Mumbai with easy EMI options. Checkout the largest stock of old Mahindra Scorpio cars for sale in Mumbai at CarWale


          Asta e 4800 de lei, daca n-ai buget pentru prima.
          OLX offers free local classified ads in India. OLX is the next generation of free online classifieds. OLX provides a simple solution to the complications involved in selling, buying, trading, discussing, organizing, and meeting people near you.


          olx iz ză best!
          Last edited by mr.K; 26 January 2015, 11:39. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Nu te lasi nu?Prima e 12000 de lei, iei un Nissan mai vechi dar ok de banii aia .
            la al doilea anunt zice ."in continue finance intersted person can contact me " adica preluare de leasing/credit...
            Si mai si ruginesc...
            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

            Comment


            • La orice masina iei in pretul respectiv una mai veche si mai buna. Cel mai bun exemplu, cazul Logan nou: oricand gasesti o alta vechitura mai buna.
              Last edited by mr.K; 26 January 2015, 15:16.

              Comment


              • Pai mahindra aia si noua e proasta, de ce ar interesa pe cineva in Ro asa ceva? Poti lua un UAZ daca vrei sa fii exotic.
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • Ce recomandati in 3500 euro ?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Logan
                    O masina SH sub 5000E, asta in cel mai fericit caz, nu poate reprezenta o solutie cu adevarat viabila.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Iancule, nu ma speria ) Ca eu ii caut consoartei o masina dă oras in maaaaxim 1500 coco ). Asa, sa mearga dupa paine cu ea, nimic mai mult. Oscilez intre un ford KA si un 206, acu' sa vad, poate mai adun buget.

                      Comment


                      • ...sau poate (mai) aduna ea.

                        Comment


                        • Cred ca un 206 si-ar face treaba.

                          Comment


                          • Nea' Kojak, asta e cado' ) Deci, maxim mai pun bunicii ei inca 500 coco. Am gasit pe Bihor un 206, destul de bine intretinut, nu trebuie taxa, deci aici e un plus )

                            Comment


                            • Sa nu aud de mert clasa a , 206 , ka , etc. o sa va blestemati zilele.

                              cauta corsa , twingo , punto , sandel , polo.
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Punto am gasit, vis era daca isi dadea Ponta cu taxa in cap Ca asa aduceam o masinuta de dincolo si gata problema.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google