Serigrafie Bord M-2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok te inteleg nui problem, dar daca mai ai ramase sa vad si eu de care

    Comment


    • Salut, ce se mai aude despre serigrafii? Ma intereseaza si pe mine una dintre cele de la postarea cu mai multe modele (a 2-a de la stanga la dreapta, pe alb complet).
      Serigrafie Bord Logan.JPG

      Comment


      • Salutare. Deocamdata lucrez la design-ul pt Ph3, cand am timp (bebelus). De facut nu am mai facut. Am cautat prin casa si astea sunt ultimele pe care le mai am. Ele sunt printate si laminate sa nu se zgarie. Unele au folii pe spate, altele nu ( cele de bord) si nici gauri date, decat ultima de la consola. Se vand toate la 150 lei + ce folii mai am pe acasa sau 25 lei bucata asa nefacute. Ofer si informatii celor care le cumpara, gen de unde sa mai ia folii sau alte chestii. Numai bine tuturor! [emoji2]
        Attached Files

        Comment


        • Se pare ca cei de la care ma inspiram plasmatacho.de mi-au luat-o inainte cu design-ul Diseara pun si varianta mea!
          Attached Files

          Comment


          • Ph3

            Mai seci dar mie imi plac
            Attached Files

            Comment


            • Pe aceasta o vreau. Dupa ce ai observat, te rog sa imi trimiti un pm. Multumesc!
              Attached Files

              Comment


              • Veste buna. Dupa multe cautari am gasit materialul potrivit pentru plansa de bord de numai 0,5 mm . Urmeaza stransul de bani si o luna de asteptat sa vina.

                Comment


                • Totusi se amana pana da caldura pentru copii

                  Sent from Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by MishuOT View Post
                    Inca una nefinisata inca. Maine o fac boboc si miercuri o trimit la plimbare catre Teo! Interesanta idee!
                    La ce pret vinzi asta Mishu ?

                    Comment


                    • Nu mai vand. Mai am ceva pe acasa dar nu am timp de ele. M-a sfatuit sotia sa asteptam pana da caldura sa poata iesi cu fetita afara si eu sa imi fac de cap cand voi comanda si material nou. Pana atunci ture prin casa si la serviciu

                      Sent from Tapatalk

                      Comment


                      • Salut ai mai facut serigrafii? Vroiam aia care seamana cu cea de Duster dar si cea de climatizare ph2.

                        Comment


                        • Salutare. Nu am mai facut. Am facut comanda de un material mai subtire, a ajuns la firma respectiva(nu il aveau pe stoc) si acolo a ramas ca am intrat in renovare. Saptamana asta se termina cu aranjatul prin casa si poate mai fac si eu ceva

                          Sent from Tapatalk

                          Comment


                          • Si eu astept sa te apuci...tot astept din februarie. Hai o data

                            Comment


                            • Vreau si eu o serigrafie custom, cum procedam?
                              My ride IS 96 YCA - http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...19#post1661119

                              Comment


                              • Si eu astept sa ma reapuc dar bugetul a mers catre renovare si bebe. Dar poate-poate reusesc cumva.
                                TazMan la ce design te-ai gandit?

                                Sent from Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google