Montare aer conditionat pe logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aha, m-am dumirit.
    Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
    Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

    Comment


    • Pentru Bogdan undeva 34-35 mil ,vine cineva de la Hunedoara saptamana viitoare

      Comment


      • multumesc pentru informatie insa acum nu prea sunt bani,sper la toamna

        Comment


        • Originally posted by Bogdan2910 View Post
          multumesc pentru informatie insa acum nu prea sunt bani,sper la toamna
          Atunci de ce il mai montezi, ca oricum nu o sa mai ai nevoie de el

          Comment


          • As vrea si eu sa-mi pun aer conditionat, dar as vrea sa stiu daca se poate sa pun pe ph1 panoul de climatizare de ph2. Din ce imi aduc eu aminte,mufa de la ventilator se potriveste ,difera prinderea la cabluri,dar daca pun si cablurile,oare ar merge? Daca imi poate da un raspuns cineva; Cosmin sau Aurelian?

            Comment


            • Originally posted by Bogdan2910 View Post
              multumesc pentru informatie insa acum nu prea sunt bani,sper la toamna


              la toamna nu sunt peste 30 de grade afara ...cu siguranta nu o sa iti mai fie de folos, poate o data sau de 2 ori pe luna, dar asa de fitza!

              Comment


              • Cipo din cate stiu se potriveste pe consola centrala dar sper sa nu fie o piedica acest moft

                Comment


                • Ha ha, m-ai prins cu moftul... De ce ar fi o piedica?

                  Comment


                  • Dece nu pui navigatie de logan 2 pe consola de ph 1 arata mult mai bine si o poti folosi in mai multe scopuri ,eu vreau sa pun pe masina mea

                    Comment


                    • Montaj aer la Cosmin .... Poze dupa- masa...
                      Last edited by cipo; 20 June 2014, 09:41. Reason: completare

                      Comment


                      • Multumiri lui Cosmin si baietilor ca au fost super ok, au lucrat ca adevarati profesionisti, drept pentru care il recomand fara rezerve celor care au de gind sa-si puna aer conditionat pe Cosmin,la iesire din orasul Chitila 0761610099
                        Attached Files

                        Comment


                        • Deoarece aveam 2 topicuri cu acelasi target, tragem obloanele aici si continuam la:
                          Montare Sistem De Aer Conditionat Pe Logan De La Dezmembrari

                          Merci pentru intelegere!
                          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google