Buton Smd Pentru închirierea Centralizata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buton Smd Pentru închirierea Centralizata

    Salut. Am și eu o întrebare. Vreau să-mi cumpăr un buton smd pentru cheia de la mașină și nu știu de care îmi trebuie. Deoarece mi s-a rupt cauciucul de la carcasa și am pierdut acel buton. Am găsit câteva pe net, dar nu știu care s-ar potrivi.

  • #2
    iti trebuie un microcontact cu 4 picioruse.daca nu gasesti poti pune si unu cu 2 picioruse.cum e in poza.
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Originally posted by JCatalin View Post
      Salut. Am și eu o întrebare. Vreau să-mi cumpăr un buton smd pentru cheia de la mașină și nu știu de care îmi trebuie. Deoarece mi s-a rupt cauciucul de la carcasa și am pierdut acel buton. Am găsit câteva pe net, dar nu știu care s-ar potrivi.
      Gasesti in comert carcase de chei , se schimba usor .Costa cam 25-30 ron

      Comment


      • #4
        Sal ce problema ai tu a schimbat un coleg de munca ,a cumparat microcontactul de la un magazin cu multe chestii de genu asta; cantacti ,leduri,boxe,statii,mictofoane pt statii emisie receptie gandestete la un magazin de genu asta la tine in oras si ai sa gasesti ce vrei acolo .

        Comment


        • #5
          Ai grija sa masori inaltimea celui existent inca pe telecomanda si sa nu fie mai inalt cel pe care il cumperi.
          GL-22-TOF

          Comment


          • #6
            Multumesc. Caut un microcontactor deoarece vreau sa schimb carcasa si vreau sa rezolv si cu inchiderea. Multumesc inca odata.

            Comment


            • #7
              microcontactoare din acelea se gasesc in radio casetofoanele de masina, daca ai ceva defect... poti recupera de acolo.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google