Greierasii Din Bord!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Im-i spune si mie cateva ce sa pun acolo???

    Comment


    • #77
      Probleme cu bordul am si eu , daca stie cineva un baiat in Galati care poate rezolva problema va rog sa- mi spuneti si mie

      Comment


      • #78
        problema la mine e in felul urmator ,eu am dat bordul jos fara probleme dar la bunghii aia de plastic care intra pe gaurile alea am pus niste pasla si nu e buna ca a aparut din nou greierasii in bord ,trebuie ceva mai bun acolo .POATE SA NE DEA CAREVA CEVA IDEI????

        Comment


        • #79
          Eu am imbracat in banda izolanta (din panza). si in orificiile din bord am pus un strat din acelasi material. La montaj e nevoie de a doua persoana, numai intra asa usor pe gaura.
          Sunt multe in bord care scot sunete, in cazul meu, pinii aia ai bordului erau "in aer", nu atingeau in orificiile in care trebuie sa intre. Altele faceau zgomote dubioase. ( cablul de la antena care trece pe langa airbag-ul pasagerului, conductele de aer care intra in aeroterma, diverse coliere de plastic (soricei) pusi din fabrica care s-au slabit, inelele aeratoarelor care se rotesc acolo in bord, usita torpedoului, clapa aceea nu inchide foarte bine, etc)
          My turbo lag, give your MPI, a chance

          Comment


          • #80
            Originally posted by val2 View Post
            Probleme cu bordul am si eu , daca stie cineva un baiat in Galati care poate rezolva problema va rog sa- mi spuneti si mie
            Vorbeste cu baiatul asta. S-a oferit sa ma ajute pe mine, insa eu am lasat-o moale cu antifonarea. Nu ma deranjeaza prea tare si nici multi greieri nu prea am.

            Comment


            • #81
              Originally posted by Archangel80 View Post
              Vorbeste cu baiatul asta. S-a oferit sa ma ajute pe mine, insa eu am lasat-o moale cu antifonarea. Nu ma deranjeaza prea tare si nici multi greieri nu prea am.

              http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=147
              Multumesc o sa iau legatura cu Daniel , am schimbat la el mai de mult iluminarea dar nu stiam ca se ocupa si cu probleme care nu tin de electrica .

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google