[ZGOM] Discutii despre Scartaitul stergatoarelor si nu numai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in bercen au inca alca de-alea de 60cm. tot la pret redus.

    Comment


    • mi-am luat deja 2 pe 58 si le-am combinat cu cele luate acum 2 saptamani.
      asa ca am un set pe masina si unul de rezerva. cred ca macar un an ma descurc.

      Comment


      • Sal are careva un stergator scurt si unul mai lung pate sa zica ce dinensiuni trebuie??vreau sa pun si eu unul scurt si unul lung

        Comment


        • la sofer poti pune pana la 60 cm, iar la pasager, pana la 55-56 cm. asa am mers ani de zile.

          Comment


          • 60cm, sofer cu 56cm, pasager
            sau
            58cm, sofer cu 56cm, pasager

            Comment


            • merge si 56 pasager. asa am acum. 55 am avut vreo 3 ani.

              Comment


              • da, 54, 55 sau 56 maxim, pasager

                Comment


                • io vroiam sa iau vreo 20 jda bucati de o bisnita mica...da...n-am avut noroc!
                  Keep walking...

                  Comment


                  • fiind multumit de stergatoarele clasice alca as vrea acum sa le incerc si pe cele aero tot de la alca. pareri despre ele si de unde as putea sa le cumpar?
                    sigpic

                    Comment


                    • nu stiu in braila, dar in bucuresti au la dedeman valea cascadelor la 22 de lei/buc indiferent de marime.
                      nu stiu cum sunteti voi multumi'i, ca in doua luni am schimbat 2 perechi. dupa max 1 luna dcartaiau ca dracu'.

                      Comment


                      • Sunt multumit de valeo, am mai luat un set sa le schimb cand vor incepe sa scartaie. Astept sa se mai raceasca, si hop le pun pe cele noi, ca dupa aproape 1 an de zile dau semne de oboseala. Anu asta le-am luat la promotie (31 ron setul).

                        Comment


                        • Ce dimensiune ai la valeo? Sunt simple sau aero?

                          Comment


                          • si eu sunt multumit de valeo, dar parca nici astia nu le mai fac ca inainte, sau stau prea mult in magazine, ca au incepust sa scartaie ceva mai repede decat inainte. ma tineau si peste un an.

                            Comment


                            • Anu trecut nu mai retin exact dimensiunile anu asta am luat 60 cu 55, ar trebui sa fie bune. Sunt de tip normal.

                              Comment


                              • Si eu am valeo de 55 normale de anul trecut cam de pe vremea asta. Trebuie sa le schimb. Vreau sa iau 60 cu 56.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google