Ce imbunatatiri(dotari) ati adus masinii voastre??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu mai mergi cu ea

    eu nu cred ca temperatura corpului clapeta ajunge la 100(nici nu se apropie macar) dar sa mai si sara.... nu uitati ca se raceste cu aer oricum

    Comment


    • Pentru "cumatrul" care le stie pe toate despre tevile astea: replica venea la afirmatia ca nu tin la nimic peste 40 de grade. Normal ca apa clocotita are sub 100 de grade, dar sigur are mai mult de 40. Dar daca esti Gigi Contra nu mai conteaza ce scrie omul.

      Comment


      • io nu te cred ca ai masurat temperatura "furtunului"...

        LE:
        d-asta te-ai aprins tu asa tare(yrman), si tu ai astfel de admisie...
        Last edited by mariannn; 16 November 2014, 00:18. Reason: Automerged Doublepost
        Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

        Comment


        • Da am si eu identica si la fel. Nu ma aprind ca nu sunt chibrit, doar ma deranjeaza astia care se trezesc vorbind si jignind in acelasi timp. Ca sa nu mai pun la socotela ca de obicei habar nu au despre ce vorbesc.
          Vorba lui logan21cdc, "cumetrii" atotstiutori peste tot ...
          sigpic

          Comment


          • nu este chiar asa!
            comentariile mele aveau rolul de a-ti deschide ochii... ochi deschisi cu care sa vezi etichetele alea...

            daca zici ca te pricepi, ce ce i-ai facut atat de multe curbe? de ce nu ai facut-o cat mai "lină"?
            Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

            Comment


            • Nu m-am gandit la asta pana acum ... dar daca tot m-ai invatat, o sa pun in aplicare.
              sigpic

              Comment


              • Nimic nou? Am nevoie de inspiratie pentru un nou proiect Eu in plan am montarea de spalatoare faruri doar sa se mai incalzeasca vremea.

                Comment


                • Comment


                  • Jante, difuzor bara spate si senzori de parcare

                    Cam astea sunt ultimele imbunatatiri.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Din aceeasi sectiune:


                      Ala din linkul lui sorin1983, o fi dexupat armatura?
                      Last edited by mariannn; 25 March 2015, 22:38. Reason: Automerged Doublepost
                      Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                      Comment


                      • Cu siguranta a decupat-o. Am incercat si eu sa montez insa niste stropitori de parbriz, deocamdata m-am lasat pagubas...

                        Comment


                        • Noutati:

                          - Banda LED rosu pentru pedalier
                          - Schimbat buton reglare oglinzi electrice
                          - Montat tubulatura incalzire locurile din spate
                          Attached Files

                          Comment


                          • @Ioan_mirsu: Ce reprezintă (acţionează) butoanele din cea de-a doua poză?

                            Comment


                            • Salut, cele aditionale sunt intrerupatoarele pentru led urile de la pedalier. Cel luminat blocheaza actionarea geamurilor spate.

                              Comment


                              • Am gasit in sfarsit si un buton cu impuls pentru geamul pasagerului din dreapta.
                                M-a costat 50 de ron si l-am luat de pe OLX:
                                http://olx.ro/oferta/vand-piese-daci...i-ID3LzKI.html
                                Poate mai sunt doritori.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google